Advanced Software Development (ASD Ltd.)

Чернівці

3 відгуки

Працював в ASD майже 2 роки, залишилось багато позитивних вражень та спогадів.
Особливо сподобалась робота в офісі (зручні місця, хороше технічне забезпечення), заходи в вигляді корпоративів та тімбілдингів та багато інших бонусів і «плюшок».
Також класно, що в даній компанії є круті професіонали у багатьох напрямках. Людям дають можливість розвиватись в плані кар’єри та можливість змінювати спеціалізацію.

Готовий порадити цю компанію іншим, в тому числі для початківців — велика кількість проектів (з можливістю світчитись між ними при бажанні), наявність внутрішніх технічних курсів, безкоштовні курси англійської.

Вирішила поділитися відгуком про свій досвід співпраці з компанією. Мій шлях в компанії розпочався у грудні 2020, що стало чудовою можливістю розпочати шлях в IT для початківця. На позиції маркетолога я пропрацювала 11 міс, до листопада 2021 і готова ділитися враженнями.
Компанія надає можливості професійного росту та особистого розвитку, сприяє навчанню співробітників. Менеджмент в компанії лояльний та доброзичливий, що допомагає драйвити атмосферу в компанії. Мені було дуже комфортно працювати з адмін командою, адже всі працювали на один спільний результат.
Імпонувало те, що працівнику було надано вибір формату роботи — гібридний з офісу або ж ремоут.

В мене залишилися лише позитивні враження від співпраці з компанією, однозначно рекомендую як місце роботи.
Іще одне, тут працюють надзвичайно круті люди! ❤️

Аліна, дякуємо, що поділилась своїм відгуком — дуже приємно! Раді позитивним враженням від співпраці, адже це взаємно❤️

На следующий день, после того как мне позвонили из этой компании, пришел на собеседование. Пока ждали технического специалиста, две очаровательные девушки по очереди задали мне один и тот же вопрос: «Расскажите о себе»... Пришел тех.специалист и после непродолжительной беседы сказал, что они свяжутся со мной, если моя кандидатура подойдет... Девушка HeadHunter проводила меня к выходу и «виновато» сказала, что она позвонит в любом случае, даже если ответ будет отрицательным ) . Замешательство вызвал тот факт, что не прозвучало ни одного технического вопроса ( ... И, конечно же, никто так и не перезвонил, хотя через пару дней пройдет уже 3 недели с момента нашей встречи... О ребятах скажу, что оставили самые позитивные впечатления.... Жду звонка, надеюсь, обещали ведь ;)

Підтримали: Кристина Шатина

Оцінка компанії: 97/100