ASBISc Enterprises Plc

Рекомендую почитати відгуки про компанію на vnutri крапка org. На жаль, я це зробив лише після того, як зробив тестове і тепер жалію про змарнований час.

Почну з того, що на їхні вакансії не відгукувався. Мені самі подзвонили. Домовились, що передадуть «начальству на Кіпрі» мої дані і якщо вони сподобаються їм (о, яка честь) — то буде співбесіда. Через ДВА ТИЖНІ дзвонять. Домовились про інтерв’ю. Дали величезне тестове на три завдання — продакт неймінг, опис продукту та його прес-реліз. Мало того, що зробив його безкоштовно, так вже тиждень чекаю фідбек. Написав їм по цьому питанню — глухо.

На самій співбесіді склалось враження, що вони шукають людину, яка себе абсолютно не цінує. ВІдкрито підтвердили мої занепокоєння про овертайми. Плюс тон розмови представника відділу маркетингу був не найприємніший. Наче давили і хотіли донести, що їм потрібний співробітник, який головою готовий бути відповідальний за свою роботу і тд.

Ну, думаю, може це лише моє враження і вони так хочуть реально толкового Senior Writer у свою команду отримати. Бо я відповідальності не боюся, а через овертайми просто планував очікування по зп збільшити на 20-30%. Тож все-таки вирішив зробити їх тестове.

Потім просто попросив у HR уточнити, чи можна отримати компенсацію за тестове. Зробив це максимально ввічливо, оскільки по факту такої угоди не було. Але оскільки моя робота вийшла величезною і цілком якісною, то, логічно, що в мене виникло це питання. Мені відмовили, добавивши, що якщо що, то вони мене пропустять і перейдуть до наступного кандидата. Ось так, тупо в лоб. Таке враження, що це я до них напрошувався, а не вони до мене.

Позитив від контакту з Asbis можна побачити хіба що в тому, що я хоча б поповнив свое портфоліо в резюме якісним прикладом своєї роботи. Вирішив тут написати, щоб інші кандидати не впадали в ілюзії, як я це зробив, коли зайшов на їх сторінку тут. Відгуків не було — тому і довелось діяти з певним ризиком. У вас же тепер є інформація. Бажаю усію знайти роботу, якої ви дійно достойні! Успіхів :)

Апдейт:
Це просто дно. Досі ніякого фідбеку. Наскільки я розумію, його вже і не буде. Ще такого хамства і байдужого ставлення до роботи я не зустрічав.