Artkai

Київ, Дніпро

26 січня 2023 13:31

Андрій Пальченко, PM в Artkai

В Арткай з травня 2021, разом були в пандемію, разом вивозимо війну, політ нормальний:)

Взагалі, коли я сюди влаштовувався, то я хотів простого людського проектів з-за кордону (до того працював на аутсорсі виключно на пост-радянський простір, це важко вивозити через специфічність клієнтів). Але, як кажуть «шукав мідь, а знайшов золото».

Люди в Арткай це основа і база, тому до людей тут і ставляться з повагою та розумінням. Жодного разу у мене не виникало складностей з тим, щоб відпроситися з роботи коли треба, замінити людей на проекті або попросити підсилення, попросити про допомогу у тімлід або head-ів, та навіть коли я прямо казав керівництву «я нафакапив, недогледів, будь ласка, допоможіть мені це розпєтляти» — мені завжди допомогали без розборок і наїздів.

При цьому, все залишається абсолютно прозорим: раз на період ейчари збирають незалежний та анонімний фідбек від кожного, з ким ти перетинався на проектах, і потім твій безпосередній керівник до тебе цей фідбек доносить, і ви разом вирішуєте, в якому напрямку тобі зараз потрібно розвиватися та над чим працювати.

Всі проекти, які я менеджив, були доволі цікавими, є різноманіття, немає потоку тупих однотипних e-commerce сайтів. Також окремо висловлюю свою повагу відділу дизайну Арткай, працювати з ними та дивитися на результат роботи приносить дуже велике задоволення.

Звісно, були конфлікти і всередині команди, і спірні ситуації з клієнтами, і невдалі проекти, але не було нічого такого, про що залишився б гіркий присмак розчарування. І точно ніколи не було соромно сказати де я працюю.

Арткай, я вам дякую, і я вас <3

Підтримали:  Andrii Pashchenko Hanna Semenko