Artkai

Київ, Дніпро

22 липня 17:54

Anastasia Lipinska, Account Manager

Я була частиною команди Арткай менше року як сейлз менеджер, і за цей час встигла відчути атмосферу компанії і більше дізнатись про те, як влаштований світ цифрових продуктів.

Структурованість і чіткість сейлз процесів допомогли швидше пройти онбординг та сфокусуватись на роботі з клієнтами. Вдячна керівнику відділу Андрію за уважне ставлення до мого розвитку, підтримку і турботу протягом мого шляху в компанії.

Окрема подяка лідогенератору Олексію, високий професіоналізм якого приносив шалену кількість лідів — сейлам постійно було з чим працювати.

Не можу не згадати гумор і прямолінійність коллег, і їх постійну готовність допомогти, з будь-яким питанням. Горизонтальна структура компанії дозволила повчитись у СЕО компанії — Кості, до якого відчувається високий дедікейшн від усіх членів команди.

Завжди надихала чудова HR Дар’я Кірсенко і її підхід до спілкування. Дякую!

У компанії підтримували мій інтерес до додаткових завдань — я мала змогу працювати з портфоліо і глибше занурюватись у те, як були побудовані продукти — ними неможливо не захоплюватись. Сильна команда дизайну і високі вимоги до якості роботи допомагали вигравати складні проекти.

В Арткай немає нерозв’язних задач (цьому можна повчитись у старшого сейлз менеджера Віктора), і я мала чудову нагоду в цьому переконуватись кожного дня.
Пишаюсь тим, що в Україні існує компанія, з якою співпрацює весь світ :)