Artificial Core

1 серпня 2022 21:18

Pylyp Maltsev, Narrative Designer в Artificial Core

Почитав що тут пишуть і захотілося теж щось сказати.
Працюю в АС сценаристом. Майже два роки вже.
Перше, що хочу сказати — це те, що тут неймовірно крутий колектив. Як спеціально підбирали самих цікавих, особливих, добрих людей. Це взагалі найперше, що я відчув, коли прийшов сюди. Люди. Якась унікальна штука. А от саме це, я думаю, завдяки якраз нашим ейчарам. Тут бачив якийсь відгук, де придиралися до інтерв’ю і не розумію, про що взагалі мова. В мене було супер круте інтерв’ю, обидва рази. Я такі цікаві розмови за все своє життя, напевно, на пальцях можу перерахувати. Коли тупо сидиш і отримуєш кайф від бесіди. Коли самому цікаво подумати над почутим запитанням, розгорнути тему, покопатися в собі. Короче, круті в нас ейчари. Вже заради співбесіди варто було сюди прийти).
Тож так, люблю наш колектив та цьомаю усіх в лоба.
За тайм трекер можу сказати, що він взагалі не роляє. Може в перші декілька днів, коли це щось нове для тебе. Але потім розумієш, що це радше умовний інструмент, ніж наглядач. Тому, що в тебе немає фіксованого графіку і ти можеш працювати, коли тобі зручно. Так що це просто зручний інструмент для слідкування за своїм прогресом роботи.
У АС зараз дуже масштабний і амбіціозний проєкт. Настільки, що іноді буває губиш його цілісну картину. Реально просто на очах гра складнішає і стає глибшою. І іноді дивишся на скоуп роботи і думаєш, типу «як ми взагалі усе це зробимо нашими силами?». Але потім, коли чергова частина світу зроблена і усе працює як треба, ти такий з відкритим ротом: «Нє, ну це капєц буде круто». І воно буде.
Звісно в нас є свої проблеми, іноді буває зайва бюрократія, іноді може зворотний зв’язок відвалитися. Але це дрібниці на фоні того, що в нас нема культури кранчів, наприклад.
Короче, я дуже радий, що я працюю тут, в усіх аспектах. До речі, тут я, будучи сценаристом, навчився працювати з Unity, що само по собі дуже круто. Такі от справи.