Artificial Core

15 лютого 2020 14:39

Arsen Gnatkivskyi

Працюю в компанії 3.5 роки. З моменту мого приходу компанія значно зросла як чисельно так і фахово. Колектив дружній, привітний. Керівництво не відділене від працівників, продюсер Женя сидить разом з усіма, часто змінює кабінети, приймаючи участь в різних напрямках розробки. Крім того особливу цінність являє собою наш проект corepunk.com. Розробка MMORPG це справді цінний досвід. Багато плюшок, як от обіди за рахунок компанії, англійська, корпоративи, зона відпочинку (VR, плойка, настолки), ергономічні крісла на робочому місці, фрукти, снеки тощо. Офіс знаходиться за три хвилини ходи від метро. Керівництво стежить за розвитком працівників, приблизно раз на рік відбувається перегляд зарплатні, для цього не потрібно когось просити чи нагадувати. Тракається час, чого новачки спершу бояться, доки не збагнуть що завдяки цьому з’являєтсья справді вільний графік відвідування і ніхто потім ні на кого косо не дивиться (головне щоб зійшлися години за місяць). Також завдяки треканню часу практично немає овертаймів.