Відгуки про компанію Artezio

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работал в харьковском офисе. Все было хорошо и приятно. Но компания решила закрыть харьковский офис. Обещали заплатить бонус в размере еще одной ЗП.

Часть людей уволили сразу. Часть попросили поработать еще месяц. Не уходить раньше времени. Меня тоже попросили поработать месяц.

Отработал месяц. Но бонус не дали. Сказали что не так понял их. Хотя все звучало предельно ясно. Бонус должны были дать всем.

Получается часть людей уволилась сразу и получила зп за следующий месяц, а часть работала этот месяц и тоже получили зп за него.
Очень неприятная ситуация.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.