Artelogic

Київ, Львів

Працювала в Artelogic 5 років і 8 місяців на позиції Project Manager, а з часом Delivery Manager.
Можу сказати, що це мій найкращий досвід роботи. Попереднє місце праці (4 роки) теж був позитивний досвід, але чим довше я працювала в Artelogic, тим більше почала цінувати компанію і людей.

Стосовно досвіду роботи ПМа почну з того, що компанія ретельно відбирає клієнтів, тому співпраця будується на довірі і це спонукає кожного члена команди заделіверити найкращий результат з поваги до клієнта. З іншої сторони добре налаштовані процеси відбору нових працівників з акцентом на soft skills допомагає збудувати міцні команди. Це непомітні, але дуже важливі моменти, які допомагають зосередитися на роботі, результатах і спільних перемогах.

Попри добре налаштовані процеси, бувають різні ситуації на проектах і в житті компанії, тому досвід таких ситуацій для мене теж став особливо цінним. В таких ситуаціях відчувалась командність і допомога керівництва, ніхто не шукав крайніх, а в першу чергу шукали win-win рішення для клієнта і для компанії, а тоді вже робили ретроспективи і lessons learned. Робота ПМа завжди пов’язана з ризиками, тому для мене поради чи підтримка моїх рішень в непростих ситуаціях були дуже цінними.

З деякими клієнтами вибудувались дружні відкриті стосунки, це додавало бажання заделіверити найкраще можливе рішення для бізнесу клієнта. Пригадую перші дні війни, ПМи з командами зідзвонювались кожні 3 години, щоб просто зрозуміти чи все гаразд в колег і їхніх родин. Компанія навіть вирішила виплатити зарплати авансом, бо не знали як буде працювати банківська сфера в період такої невизначеності, що свідчить про довіру компанії до своїх працівників. Багато клієнтів пропонували допомогу з виїздом, ті, хто виїхали справді отримали підтримку. Команда клієнта, з яким я працювала, допомогла знайти житло, оформити документи, меблі, одяг, школа і садочок, що ще раз показало наших замовників з найкращої сторони. Наскільки, я знаю жоден з клієнтів не зупинив співпрацю з Артелоджік по причині війни.

Я можу писати багато, але напевно ніхто не буде читати такого довгого відгуку)

ПІДСУМОК: вдячна за дуже цінний і теплий досвід на цікавих проектах з порядними, професійними співробітниками, а також людяними керівниками.

Нещодавно отримував пропозицію працевлаштування в цю компанію. Загалом все було на дуже хорошому рівні, співбесіда була в 2 етапи ( інтервю з HR, та технічна). Спочатку спілкувався з Іриною, яка розповіла про компанію загалом та активний проект. Через день була технічна співбесіда з техлідом. Все було на хорошому рівні з сторони компанії. В той же ж день я отримав фідбек і оффер. Але компанія в якій я працював запропонувала кращі умови, тому я прийняв рішення залишитись.
В загальному склались дуже хороші враження від спілкування, та професійного рівня 😉

В компанії працював 1 рік в ролі Software engineer.
Надзвичайно дружній колектив та лояльне ставлення керівництва. Робота з досвідченими спеціалістами, чудові ментори , завжди готові прийти на допомогу. Дуже швидкий професійний розвиток.
Я задоволений співпрацею з Artelogic та вдячний за отриманий досвід

Підтримали: Iryna IvanivVictoria Agafonova

В Артелоджіку працював майже 3 роки .Net Full stack розробником.

Основна ціність компанії тут люди, почувався завжди як в маленькій дружній сімї, завжди готові допомогти, а також познайомився з дуже хорошими людьми тут з якими досі дружу.

Дуже подобалось що немає жодної бюрократії, керівництво лояльне, можна було просто зустрітись на кухні, попити каву і обговорити будь яку тему та пожартувати. Процеси підвищення деколи вирішувались дуже швидко, без лишніх додаткових процесів.

Завжди була можливість куди рухатись в сенсі розвитку тех і персональних скілів. Є чудові ментори і менторська програма.

Загалом дуже багато приємних спогадів, і навіть після звільнення час від часу заходжу привітатись і випити кави.

В декабре 2020 подавала заявку на должность джуна в данную компанию. Со мной связалась HR Tatiana Murlina, я прошла 2 собеседования. Ну и после тишина... Я дважды звонила, просила фидбек. Но увы, HR просто морозилась. Уметь сообщать не только положительные новости — полезный навык, прокачивайте его

Підтримали: Mykola SenyukML Максим

Дякую за Ваш відгук, Наталя, та щиро перепрошуємо за відсутність зворотного зв’язку за результатам співбесіди. Наприкінці минулого року ми здійснювали масштабний перехід на нову платформу управління підбором, що могло слугувати причиною цієї ситуації.

Так чи інакше, ми віримо, що кожен наш кандидат заслуговує на детальний відгук, тому готові виправити помилку минулого року та запропонувати співбесіду з одним з наших найкращих спеціалістів в вашій галузі, та надати персональний відгук з рекомендаціями для подальшого професійного розвитку. Для цього ви можете надіслати Ваше резюме на [email protected] або проконтактувати наших рекрутерів напряму.

Ще раз вибачаємось за неприємну ситуацію та бажаємо успіху в Вашому кар’єрному розвитку.

Працював в компанії більше року, приєднався у квітні 2020, коли вже був карантин і тому фактично 95% часу працював з дому. Процеси в компанії чіткі та прозорі, менеджмент йде на зустріч з будь-яких питань. Загалом задоволений співпрацею і можу рекомендувати компанію як дійсно хорошого роботодавця.

Я працював в Artelogic понад 5 років.
За цей час з точки зору особистого розвитку пройшов шлях від Middle .Net до Senior Lead .Net.

Атмосфера компанії : у зв’язку з розміром компанії всі знайомі і в цілому дуже дружній колектив. До ковіду були регулярні тім-білдінги, спільні поїздки, походи в гори, перегляд кіно і .т.д. В цілому компанія дбає про team spirit і це круто, реально робоча команда як друга сім’я. Надіюсь після ковіду все повернеться як було)

Особистий розвиток: компанія наголошує на сертифікації для працівників і це круто як незалежний показник твого професійного рівня. Я спочатку ставився дещо скептично щодо сертифікації, але після того як пройшов необхідну сертифікацію, то збагнув всі переваги від цього як для себе, так і для компанії.
Технічний розвиток буде залежати від стеку технологій на проекті та ментора. У випадку технічних труднощів є достатньо спеціалістів, до яких можна звернутись за порадою чи консультацією. Під час роботи я отримував необхідну підтримку на проекті і підтримку від ментора, регулярні ревю свого прогресу і свого перфомансу на проекті що тримало мене в тонусі і додавало мотивації. Щодо технологій — більшість проектів мають сучасний стек і рівень легасі мінімальний, тому просто якісно виконуючи свою роботу заодно можна підтянути свої скілли. Якщо аргументувати необхідність використання якоїсь технології — вислухають і підуть назустріч.
Компанія заохочує розвиток soft skills і management skills тому якщо є бажання проявити себе як керівника команди тощо і є необхідні амбіції, то компанія піде назустріч.
Взагалі рекомендую проявляти ініціативу в питаннях особистого розвитку чи вкладу в розвиток компанії і будете винагороджені)

Офіс: хороший затишний офіс з всіма необхідними «плюшками». Офіс розташований на ТВК «Південному» біля ТРЦ «Вікторія Гарденс», відповідно поруч є все необхідне. Якщо поцікавитись,то на Південному можна знайти все)

Бюрократія і менеджмент: Ніяких зайвих ускладнень, «муток» і сірих схем. Всі питання в залежності від напрямку (робочий момент, особистий, офіс, ЗП і тд) є кому адресувати, відповідь буде швидка і адекватна. Всі базові процеси поставлені добре, тому кожен знає куди звернутись у випадку якоїсь проблеми чи необхідності.

Моя оцінка : 9/10 (залишив простір для майбутнього розвитку :) ); дуже задоволений, що провів 5 років саме в цій компанії.

Працював з Artelogic більш як 2 роки.
За цей час зробив великий поштовх як розробник, так як компанія дала змогу проявити себе на цікавих та складних проектах. В компанії працює велика кількість досвідчених та технічно сильних людей, які завжди готові допомогти. Великим плюсом є переконання працівників, що тобі все ж потрібно стати сертифікованим розробником))
Дуже дружній колектив! Ще у «до ковідні» часи мали змогу круто проводити час на корпоративах та просто збиратися по власній ініціативі. А у будні дні можна просто піти на кухню по каву, та залишитися там на годину, обговорюючи щось)
Як на мене, деяким процесам в компанії ще є куди покращуватись, проте видно, що керівництво дуже старається, щоб покращити умови праці та компанію загалом.
За останній рік Artelogic непогано збільшився, але я бажаю розширюватися і надалі.

Ще раз дякую всій Artefamily за цей час, проведений з вами разом :)

Підтримали: Ірина ІванівArtelogic

Працював тут близько двох місяців. Працював над старим і занудним проектом, тому вирішив змінити роботу. Дуже сподобався дружній колектив і тімбілдінги. Колеги з радістю допоможуть якщо виникають якісь складнощі.

Підтримали: Ірина ІванівArtelogic

Співпрацював з компанією Artelogic приблизно 9 місяців. Дуже дружній колектив. Керівництво дбайливо виконує свої обовязки, дбає про своїх співпрацівників, створює для них максимально комфортні умови. В мене залишились теплі і приємні спогади. Дорога Artefamily! Бажаю Тобі завжди бути такою чудовою, професійною командою!

Співпрацював з компанією Artelogic більше року. Нижче наведено враження, які склались за цей період.

Хороше ставлення менеджменту до співробітників, завжди ідуть на зустріч у випадку будь яких запитань. Питання / проблеми вирішуються швидко, з мінімальною бюрократією. Керівництво компанії зацікавлене у розвитку своїх співробітників, тому компенсовує вартість сертифікації, або ж відвідування конференцій. Розвивається система менторшіпу для молодших працівників. Дуже дружній колектив та тепла атмосфера. Активні тімбілдінги, які вже стали традиційними. Дуже зручна локація офісу з хорошою розв’язкою громадського транспорту та без проблеми паркінгу авто чи велосипедів.

Дякую всім за плідну співпрацю, та бажаю успіху у всіх майбутніх починаннях та розвитку!

Сімейна і дуже комфортна для роботи компанія. Пропрацювала там практично 3 роки. Дуже імпонує, що кофаундери відкриті до ідей, без бюрократичних заворотів :)

Атмосфера в команді дуже дружня — вечірні перегляди фільмів, настолки, виїзди на лижі та сплави, походи в гори і багато іншого. З плюсів — Artelogic близенько до VictoriaGardens, тенісних/сквош кортів, басейну і залу, ідеально щоб розвіятись в обід, скажімо.

Бракує їм хіба що настільного футболу в офіс, але думаю це можна пофіксати ;)

“Artelogic is an independAnt...” (independEnt)

I were always lucky with companies I worked in and teams I were a part of. But Artelogic holds a specific place in my heart and being a part of its team was one of my best job decisions. Started here as a marketing manager, I have a wonderful professional and career growth in a company. So now, being in charge of all marketing operations, I can say that this is a cool place to use your creativity, open-mindedness, enthusiasm, professionality and where you are valued and respected as an employee. Great supportive management, bright teammates and exceptionally positive atmosphere for work and friendly talks during breaks. Also from good things: team, autonomy in a role, trust, freedom to make decisions within your responsibilities, support in professional development. I love working for Artelogic and grateful for a chance to be one of us and our common growth.

Підтримали: Yuliia Malichenko

«Відносно невелика але дуже перпективна компанія в якій найбільша цінність це люди» — саме така перша асоціація із компанією. Керівництво завжди готове допомогти у вирішенні будь-якого плану проблем (навіть особистих що бувало доволі часто). Для мене Артелоджік це був як альма-матер де я здобув свій фундаментальний досвід і дав поштовх для подальшого розвитку. Більш досвідчені люди для себе також знайдуть цікаві завдання і моживість себе проявити. Хочеться одразу відзначити роботу Саші Т — талановитого девелопера (професіонал з великої літери), хорошого керівника (відмінний медіатор у вирішенні питань) і просто чудової людини. Керівництво фірми завжди заохочує людей до розвитку — все що потрібно від людей проявити ініціативу або хоча б озвучити своє бажання і відповідні умови будуть створені. Надзвичайно подобався робочий процес — тобто злагодженість, порядок і конкретика. Також надзвичайно імпонувала гнучкість в плані технологій — було приємно що не нав’язувалися якісь конкретні інструменти (нехай то буде мова програмування чи певна тулза) і завжди віталися інновації. І знову ж таки хотілось підкреслити людський фактор — після того як приходиш на компанію співробітники стають тобі майже членами сім’ї з якими ти із задоволенням святкуєш найприємніші миті життя. Знову ж таки керівництво завжди організовує тематичні тім-білдінги (спільні походи у кіно, паби, поїздки на природу — траплялося навіть за кордон) спрямовані на те щоб зблизити людей і зробити робочий процес іще більш приємним. Знову ж таки не має ніякої бюрократії чи надмірного документообігу — все спрямовано на те щоб зробити перебування людей максимально комфортним. Одним словом якщо бажаєте щось кардинально щось змінити, спробувати щось нове, знайти хороших колег і друзів (хто тут працював то й зрозуміє) тоді вам сюди.

В компанії Artelogic я пропрацював близько 2 років і 9 місяців. Співбесіду за результатом якої мене приймали, відверто кажучи я провалив, оскільки мав досвід роботи з ASP.NET MVC але не мав з ASP.NET WebForms. А на той момент на співбесіді запитань більше було саме по ASP.NET WebForms. Проте мене взяли, я так гадаю, із-за того що я крім ASP.NET раніше працював з PHP і у випадку потреби мене можна було перекинути на різні проекти. Проте вже скоро в компанії почали розробляти проект на ASP.NET MVC і мене перекинули до цієї команди. Мені це подобалось і із-за свого досвіду, який я отримав раніше по цій технології, я давав хорошу продуктивність і компанія через короткий проміжок часу суттєво збільшила мені мій оклад, вона не проігнорувала цей факт і сміло йшла мені на зустріч, все для того аби я мав мотивацію до роботи і навчання. Я швидко набирався нового досвіду в роботі, і головне що було в кого його отримувати, і за це отримував хорошу компенсацію.
Крім безцінного досвіду який я отримав в компанії, я також отримав хорошу, талановиту і дуже дружелюбну команду, з якими завжди весело і приємно проводити час. Колектив дуже динамічний і тут ти немов заряджаєшся позитивом і енергією, людина яка вміє аналізувати ситуацію і вчитись не лише з книжок, а й черпати знання з зовні. Такі люди тут зможуть багато чого навчитись і багато чого взяти для себе. В цьому колективі ти хочеш творити хороші продукти, не такі «аби здати замовнику», а такі щоб користувач зайшовши вперше в програму, почував себе тут так, немов би він все життя працював з нею. І в цьому колективі я навчився цього робити. Я навчився робити хороші і якісні проекти, прикладаючи до них мінімальних зусиль. Я навчився цінувати свій час і час інших людей. Я зрозумів як правильно скерувати людину щоб не збивати її з ритму і щоб вона робила саме те що потрібно замовнику. А головне я навчився отримувати велике задоволення від виконаної роботи і від спілкування з колегами в робочий і по за робочим часом. Цей колектив став для мене друзями і це той випадок, коли ти радієш зустрівши когось з них.

Отакий от в мене досвід роботи в компанії Artelogic.

Підтримали: Vasyl BerehivskyyAnna Lukiiyanchuk

Artelogic була моєю першою справжньою ІТ фірмою. Мені дуже пощастило сюди попасти і розпочати сфою кар*єру в сфері ІТ, так як попався проект, який не потребував надзвичайно великих вмінь та досвіду роботи, і який виявився хорошим трампліном для подальшої моєї роботи в даній сфері. Працював в офісі я приблизно півтора місяці і не відчував якогось дискомфоту чи тиску зі сторони співробітників чи менеджменту (дальше весь свій час я процював з дому, так як проект дозволяв такий вид роботи). Протягом всієї моєї роботи я не мав ніяких суперечок з керівництвом фірми, і навіть можу константувати, що в нас склались досить дружні відносини. Зі свого боку, можу порекомендувати фірму як таку, що виконує всі свої зобов*язання і обіцянки, та з розумінням і лояльністю ставиться до різних аспектів роботи.

Підтримали: Anna Lukiiyanchuk

Звичайна компанія типу «Галера».
— менеджментом займаєтьмя керівництво, при чому не зовсім успішно
— керівництво також втручається в процес розробки
— майже неможливо ні про що домовитись з начальством, завжди гнуть свою лінію,
і ігнорують прохання та побажання працівників
— заставляють овертаймити час від часу з коефіціентом 1, через помилки в менеджменті, при чому інтерпретують це як помилки розробників, і навязують їм вину за це
— колектив неоднозначний, є приємні люди, а є відверті «шакальчики», які напрягають, впринципі як і всюди, тільки напевне на цій фірмі відсоток останніх побільше.
— зарплату багатьом видають в конвертах, і десь половині як ПП, повністю «біло» у них влаштуватись впринципі не можна
— компанія тримається тільки на одному серйознову замовнику зі США, є великий ризик банкрутства

Загалом, я б не радив йти туди працювати, тим паче у Львові є з чого вибрати.
Коли я прийшов на фірму там було близько 25 працівників, зараз у них вже менше 20, тобто хто толковий — пішов від них, лишились, напевне, тільки ті, хто боїться за своє робоче місце, і знає що не має достатніх знань, щоб заняти таку позицію десь інде.

Ось такий негативний відгук, але старався писати максимально обєктивно, може це когось збереже від негативного доствіду.

Доповнення 30.05
Прошу пробачення, у всіх, кого я образив, чи кому приніс неприємності, ремаркою про «шакальчиків», я не мав права переходити на особистості, і вважаю, що це не було коректно, від решти слів не відмовляюсь, можливо я десь і помиляюсь... Вважаю себе «шакальчиком» також :-)

Вакансії Artelogic