Artelogic

Київ, Львів

27 травня 2016 14:40

S B, QA automation engineer

«Відносно невелика але дуже перпективна компанія в якій найбільша цінність це люди» — саме така перша асоціація із компанією. Керівництво завжди готове допомогти у вирішенні будь-якого плану проблем (навіть особистих що бувало доволі часто). Для мене Артелоджік це був як альма-матер де я здобув свій фундаментальний досвід і дав поштовх для подальшого розвитку. Більш досвідчені люди для себе також знайдуть цікаві завдання і моживість себе проявити. Хочеться одразу відзначити роботу Саші Т — талановитого девелопера (професіонал з великої літери), хорошого керівника (відмінний медіатор у вирішенні питань) і просто чудової людини. Керівництво фірми завжди заохочує людей до розвитку — все що потрібно від людей проявити ініціативу або хоча б озвучити своє бажання і відповідні умови будуть створені. Надзвичайно подобався робочий процес — тобто злагодженість, порядок і конкретика. Також надзвичайно імпонувала гнучкість в плані технологій — було приємно що не нав’язувалися якісь конкретні інструменти (нехай то буде мова програмування чи певна тулза) і завжди віталися інновації. І знову ж таки хотілось підкреслити людський фактор — після того як приходиш на компанію співробітники стають тобі майже членами сім’ї з якими ти із задоволенням святкуєш найприємніші миті життя. Знову ж таки керівництво завжди організовує тематичні тім-білдінги (спільні походи у кіно, паби, поїздки на природу — траплялося навіть за кордон) спрямовані на те щоб зблизити людей і зробити робочий процес іще більш приємним. Знову ж таки не має ніякої бюрократії чи надмірного документообігу — все спрямовано на те щоб зробити перебування людей максимально комфортним. Одним словом якщо бажаєте щось кардинально щось змінити, спробувати щось нове, знайти хороших колег і друзів (хто тут працював то й зрозуміє) тоді вам сюди.