Artelogic

Київ, Львів

9 листопада 2015 19:26

Oleksandr Stradetskyi, Tech Lead/Senior .NET Developer

В компанії Artelogic я пропрацював близько 2 років і 9 місяців. Співбесіду за результатом якої мене приймали, відверто кажучи я провалив, оскільки мав досвід роботи з ASP.NET MVC але не мав з ASP.NET WebForms. А на той момент на співбесіді запитань більше було саме по ASP.NET WebForms. Проте мене взяли, я так гадаю, із-за того що я крім ASP.NET раніше працював з PHP і у випадку потреби мене можна було перекинути на різні проекти. Проте вже скоро в компанії почали розробляти проект на ASP.NET MVC і мене перекинули до цієї команди. Мені це подобалось і із-за свого досвіду, який я отримав раніше по цій технології, я давав хорошу продуктивність і компанія через короткий проміжок часу суттєво збільшила мені мій оклад, вона не проігнорувала цей факт і сміло йшла мені на зустріч, все для того аби я мав мотивацію до роботи і навчання. Я швидко набирався нового досвіду в роботі, і головне що було в кого його отримувати, і за це отримував хорошу компенсацію.
Крім безцінного досвіду який я отримав в компанії, я також отримав хорошу, талановиту і дуже дружелюбну команду, з якими завжди весело і приємно проводити час. Колектив дуже динамічний і тут ти немов заряджаєшся позитивом і енергією, людина яка вміє аналізувати ситуацію і вчитись не лише з книжок, а й черпати знання з зовні. Такі люди тут зможуть багато чого навчитись і багато чого взяти для себе. В цьому колективі ти хочеш творити хороші продукти, не такі «аби здати замовнику», а такі щоб користувач зайшовши вперше в програму, почував себе тут так, немов би він все життя працював з нею. І в цьому колективі я навчився цього робити. Я навчився робити хороші і якісні проекти, прикладаючи до них мінімальних зусиль. Я навчився цінувати свій час і час інших людей. Я зрозумів як правильно скерувати людину щоб не збивати її з ритму і щоб вона робила саме те що потрібно замовнику. А головне я навчився отримувати велике задоволення від виконаної роботи і від спілкування з колегами в робочий і по за робочим часом. Цей колектив став для мене друзями і це той випадок, коли ти радієш зустрівши когось з них.

Отакий от в мене досвід роботи в компанії Artelogic.

Підтримали:  Vasyl Berehivskyy Anna Lukiiyanchuk