Працював тут близько двох місяців. Працював над старим і занудним проектом, тому вирішив змінити роботу. Дуже сподобався дружній колектив і тімбілдінги. Колеги з радістю допоможуть якщо виникають якісь складнощі.

Співпрацював з компанією Artelogic приблизно 9 місяців. Дуже дружній колектив. Керівництво дбайливо виконує свої обовязки, дбає про своїх співпрацівників, створює для них максимально комфортні умови. В мене залишились теплі і приємні спогади. Дорога Artefamily! Бажаю Тобі завжди бути такою чудовою, професійною командою!

Поддержали: Yuliia MalichenkoIhor Prudyvus

Співпрацював з компанією Artelogic більше року. Нижче наведено враження, які склались за цей період.

Хороше ставлення менеджменту до співробітників, завжди ідуть на зустріч у випадку будь яких запитань. Питання / проблеми вирішуються швидко, з мінімальною бюрократією. Керівництво компанії зацікавлене у розвитку своїх співробітників, тому компенсовує вартість сертифікації, або ж відвідування конференцій. Розвивається система менторшіпу для молодших працівників. Дуже дружній колектив та тепла атмосфера. Активні тімбілдінги, які вже стали традиційними. Дуже зручна локація офісу з хорошою розв’язкою громадського транспорту та без проблеми паркінгу авто чи велосипедів.

Дякую всім за плідну співпрацю, та бажаю успіху у всіх майбутніх починаннях та розвитку!

Поддержали: Yuliia MalichenkoVasyl Berehivskyy

Сімейна і дуже комфортна для роботи компанія. Пропрацювала там практично 3 роки. Дуже імпонує, що кофаундери відкриті до ідей, без бюрократичних заворотів :)

Атмосфера в команді дуже дружня — вечірні перегляди фільмів, настолки, виїзди на лижі та сплави, походи в гори і багато іншого. З плюсів — Artelogic близенько до VictoriaGardens, тенісних/сквош кортів, басейну і залу, ідеально щоб розвіятись в обід, скажімо.

Бракує їм хіба що настільного футболу в офіс, але думаю це можна пофіксати ;)

“Artelogic is an independAnt...” (independEnt)

I were always lucky with companies I worked in and teams I were a part of. But Artelogic holds a specific place in my heart and being a part of its team was one of my best job decisions. Started here as a marketing manager, I have a wonderful professional and career growth in a company. So now, being in charge of all marketing operations, I can say that this is a cool place to use your creativity, open-mindedness, enthusiasm, professionality and where you are valued and respected as an employee. Great supportive management, bright teammates and exceptionally positive atmosphere for work and friendly talks during breaks. Also from good things: team, autonomy in a role, trust, freedom to make decisions within your responsibilities, support in professional development. I love working for Artelogic and grateful for a chance to be one of us and our common growth.

Поддержали: Yuliia Malichenko

«Відносно невелика але дуже перпективна компанія в якій найбільша цінність це люди» — саме така перша асоціація із компанією. Керівництво завжди готове допомогти у вирішенні будь-якого плану проблем (навіть особистих що бувало доволі часто). Для мене Артелоджік це був як альма-матер де я здобув свій фундаментальний досвід і дав поштовх для подальшого розвитку. Більш досвідчені люди для себе також знайдуть цікаві завдання і моживість себе проявити. Хочеться одразу відзначити роботу Саші Т — талановитого девелопера (професіонал з великої літери), хорошого керівника (відмінний медіатор у вирішенні питань) і просто чудової людини. Керівництво фірми завжди заохочує людей до розвитку — все що потрібно від людей проявити ініціативу або хоча б озвучити своє бажання і відповідні умови будуть створені. Надзвичайно подобався робочий процес — тобто злагодженість, порядок і конкретика. Також надзвичайно імпонувала гнучкість в плані технологій — було приємно що не нав’язувалися якісь конкретні інструменти (нехай то буде мова програмування чи певна тулза) і завжди віталися інновації. І знову ж таки хотілось підкреслити людський фактор — після того як приходиш на компанію співробітники стають тобі майже членами сім’ї з якими ти із задоволенням святкуєш найприємніші миті життя. Знову ж таки керівництво завжди організовує тематичні тім-білдінги (спільні походи у кіно, паби, поїздки на природу — траплялося навіть за кордон) спрямовані на те щоб зблизити людей і зробити робочий процес іще більш приємним. Знову ж таки не має ніякої бюрократії чи надмірного документообігу — все спрямовано на те щоб зробити перебування людей максимально комфортним. Одним словом якщо бажаєте щось кардинально щось змінити, спробувати щось нове, знайти хороших колег і друзів (хто тут працював то й зрозуміє) тоді вам сюди.

В компанії Artelogic я пропрацював близько 2 років і 9 місяців. Співбесіду за результатом якої мене приймали, відверто кажучи я провалив, оскільки мав досвід роботи з ASP.NET MVC але не мав з ASP.NET WebForms. А на той момент на співбесіді запитань більше було саме по ASP.NET WebForms. Проте мене взяли, я так гадаю, із-за того що я крім ASP.NET раніше працював з PHP і у випадку потреби мене можна було перекинути на різні проекти. Проте вже скоро в компанії почали розробляти проект на ASP.NET MVC і мене перекинули до цієї команди. Мені це подобалось і із-за свого досвіду, який я отримав раніше по цій технології, я давав хорошу продуктивність і компанія через короткий проміжок часу суттєво збільшила мені мій оклад, вона не проігнорувала цей факт і сміло йшла мені на зустріч, все для того аби я мав мотивацію до роботи і навчання. Я швидко набирався нового досвіду в роботі, і головне що було в кого його отримувати, і за це отримував хорошу компенсацію.
Крім безцінного досвіду який я отримав в компанії, я також отримав хорошу, талановиту і дуже дружелюбну команду, з якими завжди весело і приємно проводити час. Колектив дуже динамічний і тут ти немов заряджаєшся позитивом і енергією, людина яка вміє аналізувати ситуацію і вчитись не лише з книжок, а й черпати знання з зовні. Такі люди тут зможуть багато чого навчитись і багато чого взяти для себе. В цьому колективі ти хочеш творити хороші продукти, не такі «аби здати замовнику», а такі щоб користувач зайшовши вперше в програму, почував себе тут так, немов би він все життя працював з нею. І в цьому колективі я навчився цього робити. Я навчився робити хороші і якісні проекти, прикладаючи до них мінімальних зусиль. Я навчився цінувати свій час і час інших людей. Я зрозумів як правильно скерувати людину щоб не збивати її з ритму і щоб вона робила саме те що потрібно замовнику. А головне я навчився отримувати велике задоволення від виконаної роботи і від спілкування з колегами в робочий і по за робочим часом. Цей колектив став для мене друзями і це той випадок, коли ти радієш зустрівши когось з них.

Отакий от в мене досвід роботи в компанії Artelogic.

Поддержали: Vasyl BerehivskyyAnna Lukiiyanchuk

Artelogic була моєю першою справжньою ІТ фірмою. Мені дуже пощастило сюди попасти і розпочати сфою кар*єру в сфері ІТ, так як попався проект, який не потребував надзвичайно великих вмінь та досвіду роботи, і який виявився хорошим трампліном для подальшої моєї роботи в даній сфері. Працював в офісі я приблизно півтора місяці і не відчував якогось дискомфоту чи тиску зі сторони співробітників чи менеджменту (дальше весь свій час я процював з дому, так як проект дозволяв такий вид роботи). Протягом всієї моєї роботи я не мав ніяких суперечок з керівництвом фірми, і навіть можу константувати, що в нас склались досить дружні відносини. Зі свого боку, можу порекомендувати фірму як таку, що виконує всі свої зобов*язання і обіцянки, та з розумінням і лояльністю ставиться до різних аспектів роботи.

Поддержали: Anna Lukiiyanchuk

Звичайна компанія типу «Галера».
— менеджментом займаєтьмя керівництво, при чому не зовсім успішно
— керівництво також втручається в процес розробки
— майже неможливо ні про що домовитись з начальством, завжди гнуть свою лінію,
і ігнорують прохання та побажання працівників
— заставляють овертаймити час від часу з коефіціентом 1, через помилки в менеджменті, при чому інтерпретують це як помилки розробників, і навязують їм вину за це
— колектив неоднозначний, є приємні люди, а є відверті «шакальчики», які напрягають, впринципі як і всюди, тільки напевне на цій фірмі відсоток останніх побільше.
— зарплату багатьом видають в конвертах, і десь половині як ПП, повністю «біло» у них влаштуватись впринципі не можна
— компанія тримається тільки на одному серйознову замовнику зі США, є великий ризик банкрутства

Загалом, я б не радив йти туди працювати, тим паче у Львові є з чого вибрати.
Коли я прийшов на фірму там було близько 25 працівників, зараз у них вже менше 20, тобто хто толковий — пішов від них, лишились, напевне, тільки ті, хто боїться за своє робоче місце, і знає що не має достатніх знань, щоб заняти таку позицію десь інде.

Ось такий негативний відгук, але старався писати максимально обєктивно, може це когось збереже від негативного доствіду.

Доповнення 30.05
Прошу пробачення, у всіх, кого я образив, чи кому приніс неприємності, ремаркою про «шакальчиків», я не мав права переходити на особистості, і вважаю, що це не було коректно, від решти слів не відмовляюсь, можливо я десь і помиляюсь... Вважаю себе «шакальчиком» також :-)

Поддержали: Experienced ManЮра Антонов