Відгуки про компанію AOG.jobs

8 вересня 2021 15:53

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

Почали підписуватись на фахівців в GitHub github.com/julia4 (копія)

6 коментарів

Доброго дня, Ярослав :) Рекрутер, на якого ви вказали, не має відношення до AOG.jobs.
Підкажіть, будь ласка, чому вирішили що він наш?

Ярослав, вітаю

Колись ТалентСкан був частиною АОГ. З 2017року це різні компанії. Але технічно деякі зміні ще історично залишились зі старими назвами. На сьогоднішній день це різні компанії. І ТалентСкан це платформа для простого управління профілями кандидатів, якою користуються сотні компаній. І ТаленСкан не відповідає за дії користувачів платформи як і ДОУ не відповідає за комментарі своїх користувачів.

Vladimir Dybenko, дякую за відповідь.

Раніше я дізнався про компанію AOG зі спаму, а зараз вже іншим спамом займається ректутер з вашого сайту.
Чи існує TalentScan юридично? Ось сторінка License agreement (ось її копія) і там відсутня юридична інформація.

Стосовно DOU я можу знайти юридичну інформацію на YouControl: ТОВ ДОУ ЮА

Підтримали: Evgenii ChornyiMykhailo Horshenin
Підкажіть, будь ласка, чому вирішили що він наш?

Yuliia Dachenkova, а тепер має відношення?

Підтримали: Evgenii ChornyiMykhailo Horshenin