Arsmoon

Вінниця

В першу чергу, ми працюємо не з технгологіями, а з людьми. Людські стосунки та відношення — найважливіше, і це про Арсмун, про довгострокову співпрацю, про досягнення і розвиток кожного члена команди та компанії загалом.
Працювала в Арсмун кілька років тому (по сімейним причинам залишила на певний час), і зараз знову повернулась на позицію HR менеджера. При поверненні в ІТ Арсмун однозначно був в пріоритеті, тому що весь цей час підтримувались хороші дружні стосунки с CEO і я слідкувала за розвитком компанії. Зараз компанія готова розширитись і вийти на новий рівень, тому приємно бути частиною цього процесу і зробити свій вклад.

Підтримали: Victoria Zelinska

Працював в Арсмун впродовж 8 місяців. І хоча це невеликий термін встиг помітити ріст і розвиток компанії. Впевнений, що Вас чекає успіх. Приєднуюсь до попереднього коментатора і дякую Андрію, ти класний керівник і людина. Колектив фантастичний, ви супер)

p.s. Окремо хочу подякувати за knowledge sharing. Корисна і приємна річ.

Підтримали: Andrii SydorukVictoria Zelinska

Дякую за відгук та плідну співпрацю і завжди будемо раді бачити у нашій команді.

Працював в компанії недовгий період, але можу впевнено сказати, що команда і керівництво є максимально приємними і досвідченими. Проект був також дуже хорошим і показав мені багато цікавих речей. В загальному від компанії отримав лише позитивні емоції і не можу сказати щось погане про неї. Окремо хочу сказати дякую Андрію (СЕО), за те, що допомагав мені декілька разів, і справді показував, що він робить все для своїх співробітників.

Дякую за такий теплий відгук)

Працював в Арсмуні бекенд розробником на проекті MSTrade (віддалено) впродовж восьми місяців. Говорити за інші проекти чи офісний колектив не можу, проте своїм досвідом поділюсь.

HR співбесіда була легкою та інформативною, а на технічній були присутні ліди бекенд напрямку. Все без зайвих формальностей: обговорили проект та попередній досвід, після чого мені вичерпно відповіли на всі питання.

Що характерно, HR говорила про особисті якості та ставила питання про відношення до роботи, бачення процесу тощо. Це мені сподобалось, бо від колег і атмосфери багато чого залежить.

Робочий процес був комфортним. Люди приємні і відкриті. Немає тайм трекерів, звітів, щоденних стендапів чи схожих практик. Команда невелика, тож завдання обговорюються з лідом чи командою за потребою. В основному була можливість спокійно працювати без зайвого пресингу чи дедлайнів.

Щодо організаційних моментів, то всі умови договору виконувались справно. Було хіба декілька випадків, коли ЗП затрималась на день-два, але нічого критичного.

Взаємодіяв я здебільшого зі своїм тех лідом — досвідчений розробник, завдяки якому я теж професійно виріс. Проект різнобічний, з багатьма новими технологіями та цікавими технічними вимогами. Присутня практика код рев’ю, час від часу парне програмування.

Пішов з Арсмуна, бо отримав дуже хорошу пропозицію від іноземної компанії. До того ж, хотілось спробувати себе в іншому ритмі: для декого високий рівень автономії в роботі — це те, що треба, а от я з часом почав відчувати, що мені чогось не вистачає. Втім, теоретично, перестрибнути можна було б і всередині компанії, спробувавши себе на іншому проекті.

Загалом враження від співпраці склались позитивні. Хороші люди і багато можливостей для розвитку.

Працюю в компанії 5 місяців. В Arsmoon’і постійно покращуються умови для максимального комфортної роботи та завжди прислуховуються до будь-яких пропозицій по робочим моментам. Колектив — позитив на кожен день, а готовність допомогати, вислухати, поділитись і підтримати робить цей колектив неймовірно крутим.
Будь-які питання із менеджментом вирішуються дуже швидко без проблем.
Компанія також вкладає багато своєї енергії та часу, щоб її працівники розвивались, а клієнти залишились у захваті від зробленої роботи.
Я дуже радий, що працюю саме в Arsmoon та ні разу не пожалкував про свій вибір :)

В компанії дуже гарний, дружній колектив, тут компанія де уміють слухати своїх працівників, роботи умови для праці максимально комфортними, завжди знайдуть час на рішення твоїх питань, підійдуть до цього максимально профітно, дуже пощастило працювати в такій команді!
Дуже задоволений, що я тут, наче лише вчора був перший робочий день, а вже скоро пів року...
дякую Arsmoon! Ви круті!

Працюючи в Arsmoon для себе Ви отримаєте душевний колектив; різнопрофільний, екстримальний, потужний досвід робити з клієнтами та викликами IT- ринку, що зрощує як професіонала на голову вище від інших; місце де хочуть та готові прийняти твій досвід та пропозиції для покращення та вдосконалення умов та процесів; чуйний та відкритий менеджмент який підтримає , зрозуміє і завжди піде на зустріч своєму працівнику.

Работаю в компании 4 месяца. Дружественная атмосфера и приятный коллектив — люди, с которыми приятно общаться не только в рамках работы, а и за пределами офиса!
Лояльность руководства и готовность идти навстречу в решении любых вопросов. Создание максимально комфортных условий для работы и благоприятной атмосферы в коллективе.
Все это способствует максимальной продуктивности и получению удовольствия от рабочего процесса.

Що таке Арсмун?

Це молода і дуже амбітна команада. Це не просто якийсь атустафінговий центр. Це місце де уважні до кожного, цінують кожного. Допомогають розвиватись і завжди відкриті до діалогу.

Це по перше дуже дружній коллектив. Всі різні, з різним поглядом на життя, але не байдужі один до одного. Прислухатись та радити, це добра звичка. Простягати руку допомоги, ділитись досвідом, підтримувати.

Арсмун це не тільки проекти і дедлайни. Це два дружніх відділи фронтенд та бекенд технологій. Це проактивний відділ рекрутингу. Це людяний і уважний до деталей менеджмент і керівництво.

Арсмун це компанія, яка попри всі негаразди, не падає на коліна і продовжує працювати. Я тісно працював з Андрієм в деяких переговорних моментах, і не з чуток знаю ситуації які відбувалися з клієнтами. Але жодної не вирішеної проблеми за Андрієм не лишилось.

Ми завжди вільни у виборі, або хейтити когось, або спробувати дійсно розібратись, що на справді відбулось. Яки тому передували події, і чим все закінчилось. Завжди будуть люди яки окрім отримати «свої» $ нічим в житті не цікваляться, і їх відповідальність в житті не більше ніж написати пару строчок коду та чекати ЗПшку.

Андрій Сидорук добровільно взяв на себе відповідальність за більш ніж 35 людей не враховуючи рідних близьких і себе. І всі свої зобов’язання він виконує не залежно від того, чи виконують їх його партнери або клієнти. І перед тим як ставити питання чи притензії Андрію, спитайте себе чи ви б змогли, чи взагалі, за що в цьому житті відповідальні ви.

Тому в цілому, Арсмун це місце розвитку, єдності, родинних цінностей, поваги та відповідальності! Як кажуть: якщо хочеш йти швидко йди сам, якщо хочеш йти довго і якісно, мандруй з Арсмун!

В LinkedIn рекрутер компанії запропонувала вакансію Go.
На моє питання, стосовно заборгованості, рекрутер відповіла:

Всім кошти виплатили, але деяким з затримкою.

Вже знайшов спеціаліста який залишився без виплати.

Кому ще мають виплатити нагадайте у відгуках будь-ласка.

Дякую, Ярослав, за цікавість до нашої компанії, ми з Вами не знайомі, але вакансія розробника Go все ще актуальна, тому якщо є бажання спробувати свої сили, ласкаво просимо. Також буду радий відповісти на всі ваші питання особисто у телеграмі @andrii_sydoruk, якщо такі є.
З повагою Андрій.

Компанія крута працюю вже 6 міс проблем немає, наразі швидко розвиваються,
Колектив дружній і веселий, відношення керівнитства людське.

Навіщо виплачувати борги працівникам коли можна просто зареєструвати нову компанію?

В розділі офіси є контакти двох адміністраторів:
Andrii Sydoruk який раніше відповідав на відгук до компанії TeamScale
Alina Nizinkovska яка також відповідала на відгук до компанії TeamScale