Працюю в компанії 7 місяців на позиції Front-end розробника. Знайомство з компанією почалося з крутого і дуже професійного технічного інтерв’ю, що нагадувало скоріше цікаву бесіду на тему програмування, аніж тест. Це був один з ключових факторів, чому я залюбки приєднався до команди, і відтоді моє враження анітрохи не змінилося.🎉

Чудова команда професійних людей, з якими не тільки приємно працювати, але й проводити час після роботи. У будь-якій ситуації ти завжди можеш розраховувати на підтримку і допомогу. І це дійсно круто допомагає і додає впевненості в роботі.💪

Задачі дуже різноманітні, завжди спонукають вчитися, шукати рішення. Через невеликий досвід думав, що буду «div-чики» поправляти, а опинився одразу у вирі подій і цікавих тасок.🙂

Окремо відзначу відсутність бюрократії як такої. Кожен в команді знає свої задачі, дедлайни, і нічого не заважає зосередитись на роботі.

А ще на новорічні свята оплачувана відпустка 2 тижні.😎 Заздрощі друзів, що 2 січня йдуть на роботу, безцінні. 😈

Радий бути частиною команди! 🥳

Паше, привіт! Дуже дякую тобі за теплі слова, приємно усвідомлювати, що вдалось створити такі умови, які подобаються людям 🙂
Бажаю тобі триматись на тому ж рівні і далі показувати класні результати 💪

Arounda — це любов 💙

Неймовірно крута атмосфера в команді, здорові дружні відносини, чітка та зрозуміла організація роботи, прозорість всіх процесів, можливість кар’єрного зросту, постійне навчання, канікули для всієї компанії і навіть більше... цей перелік переваг та досягнень Arounda бескінечний 😁

Відношення кожного члена команди та бажання розвиватися та підіймати компанію на наступний рівень — це щось неймовірне. Це місце, де ви не зможете просто сидіти на одному рівні, цей вайб та мотивація надихають щодня на нові досягнення.

Працюю тут вже трохи більше року і за цей час встигла перейти на позицію лід дизайнера, за що дуже вдячна команді та всім хто допомогає ставати краще✨

Проекти та продукти над якими працюють в Arounda завжди на найвищому рівні, для кожного дизайнера знайдеться проект під свій рівень та можливості. Багато крутих та дійсно складних повноцінних продуктів, де можна розвиватися та проявляти свої скіли.

Arounda заохочує команду до постійного розвитку. Мастер класи. воркшопи. лекції, різноманіття задач. підтримка в проходженні курсів. Це дуже класно показує відношення компанії до своєї команди, є відчуття що ти важливий. що твій вклад в компанію дійсно цінний.

Тому я завжди з величезним задоволенням рекомендую Arounda своїм знайомим дизайнерам та запрошую приєднатися до нас👍

Підтримали: Vladislav Gavriluk

Юлю, привіт! Дякую за теплі слова. Ти дуже талановита і працьовита дизайнерка і при цьому чуйна і відповідальна у ролі тімліда. Радий бачити, як ти розвиваєшся, і розділяти з тобою наші спільні досягення!

Працюючи в Arounda протягом півтора року як UI/UX дизайнер, я отримала безцінний досвід та можливості для зростання. Майже кожен день був наповнений цікавими креативними задачами, завдяки чому я значно розширила свої професійні горизонти. Команда талановитих фахівців та підтримуюче керівництво тут створюють надихаючу робочу атмосферу. Особливо цінною була співпраця з клієнтами, яка відкрила мені нові перспективи в дизайні. Я вдячна Arounda за цей досвід та можливості ♥.

Підтримали: Vladislav Gavriluk

Аня, дуже дякую за твій фідбек. Дуже круто спостерігати за тим, як ти зростаєш і яку якісну роботу ти робиш. Так тримати!

Спойлєр: тут ідеально все і навіть більше!
Xочу висловити величезну подяку Arounda за неймовірно продуктивний та творчий досвід протягом мого випробувального терміну.
З самого початку, Arounda продемонструвала крутезний рівень професіоналізму та творчості. Кожен проєкт, над яким ми з командою працювали разом, був виконаний із величезною увагою до деталей та різними сучасними ідеями.
Щодо колективу, це люди, які швидко адаптуються до ваших потреб і нададуть рішення, які перевершать ваші очікування. Які з порога вас зустрінуть з величезною теплотою та якісним онбордингом, дадуть чіткий зворотній зв’язок і розуміння, що Ви та Ваші ідеї цінуються в усіх можливих аспектах!
Я пишаюсь тим, що стала частиною цієї комппанії і дуже тобі вдячна Arounda, за твій професіаналізм, творчість та підтримку!

Підтримали: Vladislav Gavriluk

Аліна, привіт. Дякую за твій фідбек! Ти показуєш дуже якісний рівень роботи і підкріплюєш це все крутими навичками комунікації. Продовжуй у тому ж дусі!

Вітаю!
На початку цього року вже відсвяткувала другу річницю в Arounda і неймовірно рада бути частиною такої команди (спочатку як UX/UI Business Consultant, а наразі вже як Partnership Manager). Мене надихає професійність дизайнерів, розробників та менеджерів, також спонукання та підтримка керівницта щодо розвитку кожного члена команди. Є можливість відвідувати воркшопи, лекції та курси, мати досить гнучкий графік. Початок війни, як лакмусовий папірец, показав мені, що компанія у першу чергу піклується про своїх працівників, їх фізичну безпеку та психологічний стан. Дуже рада, що в мене стався такий метч з цією dream team!

Підтримали: Vladislav Gavriluk

Тіна, привіт. Дякую за твою роботу та активність на усіх наших івентах. Будемо і надалі тримати темп і йти до спільних цілей. Це дуже круто, коли поряд такі круті тіммейти, як ти!

Салют!
Я працюю на позиції UX/UI Designer’a в Arounda вже 4 місяці, за цей час я встиг круто пройти онбординг, в якому мене підтримували та допомогали справжні експерти та просто чудові люди. Це саме те місце, де ви зможете робити круті проекти, вдосконалювати свої скіли та отримувати цінний та якісний відбек від досвідчених лідів. Окрім професійного розвитку, хочу поділитись враженнями про саму команду: я ніде ще не зустрічав таких зарядженних на позитив, мотивованих та дружніх людей, оточення відіграє важливу роль в формуванні тебе як людини так і спеціаліста. Окрім цього в компанії дуже круті умови праці, починаючи від flexible графіку, закінчуючи крутими івентами!

Хочу подякувати Arounda за можливість працювати разом з ними!

Підтримали: Vladislav Gavriluk

Артеме, дуже дякую за зворотній звʼязок! Ти показав дуже класний результат під час випробувального періоду і маєш неймовірно крутий потенціал як дизайнер. Так тримати!

Всім привіт! 👋
Я працюю в Arounda на позиції Web Developer вже понад 2х років, і я дуже вражений духом команди та їхньою експертизою. Це прекрасна можливість працювати пліч-о-пліч з професіоналами своєї сфери і навчитись багато нового! Дуже дружня та позитивна атмосфера яка сприяє зміцненню командного духу та бажання розвиватися разом як спеціалісти. Окрема вдячність CEO та менеджерам за підтримку!

На замітку, Arounda проводить найкращі офіс вечірки які тільки можна знайти 🔥

Підтримали: Vladislav Gavriluk

Серж, дуже дякую за фідбек. Ти супер класна людина і дійсно професіонал своєї справи. Впевнений, що завдякі нашій спільній роботі ми досягнемо нереальних результатів 🔥

Привіт!
Я працювала в Arounda на позиції Lead Generation Specialist 1 рік і 4 місяці.

Можу запевнити, що в компанії завжди панує тепла та дружня атмосфера. Тут ви знайдете підтримку на всіх етапах, розвиток в професійному плані, а також енергійних, творчих і відкритих людей.

Від щирого серця рекомендую Arounda та бажаю вам успіхів!

Катю, привіт. Дуже приємно читати такий фідбек. Дякую за твою роботу та 100% відданість справі. Хочу сказати, що ти не тільки крутий спеціаліст, но і дуже приємна людина. Бажаю успіхів у навчанні та подальших роботі

Всем привет 👋
У меня был отличный опыт работы в компании Arounda на позиции Sales Manager!

Впечатляющая экспертиза в UI/UX, эффективный командный подход создают отличные условия для развития.

Отдельная благодарность Евгению за поддержку, наставление и уникальную возможность совместной работы 🙏

Руслане, привіт. Дякую за такі теплі слова. Буду з теплотою згадувати нашу взаємодію в середині Leadgen команди. Бажаю тобі подальших успіхів у всіх починаннях!

Всім привіт,

Я працював в компанії Arounda рік, і знаєте я вважаю що це можна порівняти з тим як мати відносини з дівчиною яку гарно виховали, її батьки мають 3 квартири під оренду в Аркадії та власний бізнес, і ти розумієш, що ти маєш ще багато в чому рости аби бути її вартим...

І саме тому після того, як ви попрацюєте в цій команді вам вже не захочеться шукати інші компанії. Крім жартів, CEO та тім ліди круто показали себе на початку війни в сенсі відношення до членів команди та адаптацій до реалій, і я вдячний за крутий досвід та можливості зростати як професійно, так і особисто.

Тому якщо ти все ще вагаєшся кидати їм своє CV чи ні — то не зволікай та зроби вже це.

Нехай щастить !

Денисе, привіт! Дуже круто, що ти був з нами. Я рад, що наша співпраця залишила в тебе позитивні враження. Дякую! Це дуже мотивує)

Хэй 👋
Я пришла в Arounda в 2019 году и проработала почти 3 года. Это было одно из самых лучших событий в моей жизни на тот момент.
Компания растет и развиваться с огромной скоростью, а люди в ней становятся крутыми специалистами. Атмосфера в команде настолько приятная, что иногда не хотелось идти домой (работала в офисе в Одессе, там шикарно). 😅

В общем. Я получила лучший коммерческий опыт, супер навыки с интерна до лида, и знакомство с прекрасными людьми, с которыми хочется поддерживать контакт даже будучи на расстоянии и вне компании 💔

Підтримали: Denis StolzenkoVladislav Gavriluk

Христе, мені дуууже приємно читати твій відгук! Тішить, що ти так високо оцінюєш співпрацю з нами. Це були дійсно круті та продуктивні роки разом з тобою. Дякую тобі і бажаю подальших успіхів!

Усім привіт)) Працюю в компанії трошки більше, ніж 2 роки, і хочу поділитися своїм досвідом. Я йшла на позицію лідген с супер базовими скілами і мінімум досвіду (скоріше можна казати про короткосроковий фріланс). Тим не менш, в мене була жага до нових знань, до активної роботи в ІТ, і мені нереально пощастило потрапити саме у компанію Arounda. Мені дуже імпонує, що фокус саме на людей, на якість роботи, та орієнтир на певні сенси у роботі над проектами. Arounda — це про людей, їх сильні строни, їх ініціативи, і це саме та команда, де можна спробувати суміжні активності, прокачувати себе максимально і тобі як спеціалісту довіряють. Мені як людині ідейній дуже круто мати можливість спробувати гіпотези різні, підходи, тож +++. За 2020-2022 було чимало кейсів, в тому числі глобальних у світі, і я ціную, що команда поруч, готова підтримати і open-minded, як то кажуть) Це стосується і відношення до клієнтів! До того ж, фокус на якості наданих послуг і новаторських проектах стимулює до нових знань і постійного апгрейду себе як спеца. Тож, якщо цікаво працювати с командою новаторів, активних і дуже open-minded людей, то це саме Arounda та компанія)

Підтримали: Denis StolzenkoVladislav Gavriluk

Ксюшо, привіт!
Дякую за теплі слова. Дуже приємно чути ці слова і те, що тобі подобається в Arounda. Далі тільки краще. Повний вперед!

З цією компанію склався дуже неприємний досвід взаємодії.
Післі відправки резюме, зі мною зв’язалися десь тижні через 2 без якихось мінімальних вибачень за довгу відповідь, вирішила не придавати спочатку уваги, бо все ж розумію, що може багато кандидатів. Після рекрутер одразу мені запропонувала тестове завдання без якогось хоч мінімального попереднього дзвінка, адже тз займає не мало часу і на перших етапах банально соц. пакет може не підійти, бо в описі вакансії був не повний, як пізніше з’ясувалось в них перша відпуска з початку роботи передбачена аж через рік 14 робочих днів, плюс держ. свята накопичуються і відгулюються зимою, а день в день їх нема, що може не підійти багатьом людям і все ж рекрутер одразу кидає тз і тим самим, якщо самому все не випитати, то просто витрачаєш час.

Тож я виконала тестове, і я так розумію, що поки вони були зацікавлені в мені, то дали відповідь дуже швидко і запросили на співбесіду. Після співбесіди мені обіцяли дати відповідь на наступні 1-2 дні але і через тиждень нічого не було. Вирішила сама написати рекрутеру з проханням надіслати фідбек але на це знову ігнорування.

Тож відношення до кандидатів дуже безвідповідальне. Я витратила 8 годин на тз, десь 2 години на підготовку до співбесіди і 1.5 години на співбесіду, а компанія настільки не поважає час іншої людини, що банально навіть не можуть шаблон кинути, щоб просто сповістити тебе про відповідь.

Підтримали: Vladislav Gavriluk

Рекрутер з цієї компанії зі мною зв‘язався, вибачився і дав розгорнутий фідбек з приводу пройденої співбесіди.
Тому на даний момент ситуація, яка описана вище вирішена. Дякую

Приветы!
Я проработал в компании более 3 лет в качестве менеджера проектов/продуктов. Очень теплый и приятный коллектив, дружественная атмосфера, полная взаимовыручка друг-друга в любых ситуациях.
Получил отличный буст своих скилов, и спасибо команде, за то что помогали в этом;)
Если вы рассматриваете Arounda, как работодателя — это отличное место для развития.

Успехов и роста команде и компании!

Підтримали: Vladislav Gavriluk

Проработав в компании 8 месяцев на позиции офис-менеджера, я с уверенностью могу сказать, что в воздухе витает дружеская атмосфера, креатив и творчество, поддержка и лояльность руководства.

Я безмерно благодарна компании за рабочее и, также, вне рабочее время вместе)

Желаю только процветания!

Підтримали: Andrew LegenkyiVladislav Gavriluk

Проработал в компании почти 3 года. За это время получил бесценный опыт.
В компании приятная семейная атмосфера. Красивый офис, отзывчивое руководство и замечательный коллектив)

Комфортные условия работы и ежедневные плюшки)

Было очень приятно работать в Arounda и желаю им все так же активно развиваться и совершенствоваться.

Підтримали: Andrew LegenkyiVladislav Gavriluk

Проработала в кампании 3 года и очень благодарна за это время. Arounda — место в котором хочется развиваться и расти, и кампания всячески поддерживает это стремление. Всегда было много интересных проектов и разносторонних задач.
Руководство с вниманием и уважением относится к каждому члену команды, что встречается, к сожалению, не во всех кампаниях.
И большим плюсом считаю очень душевный коллектив и красивый, современный офис)
Спасибо за продуктивное сотрудничество💙

Підтримали: Andrew LegenkyiVladislav Gavriluk

Был очень рад поработать в этой компании год, коллектив доброжелательных, интересных и веселых людей, помогают друг другу и двигаются вместе как единый механизм). Руководство всегда с пониманием относится к своим работникам, но атмосфера в компании больше склонна к дружеской, уютный офис, зарплата всегда вовремя)
Дают возможность развиваться и всячески способствуют этому.
Вкусняшки и плюшки всегда на месте)

Я очень рада, что у меня есть опыт работы дизайнером в Arounda. Безумно крутой и веселый коллектив, который всегда готов помочь в любом вопросе. Красивый офис со всякими плюшками, зарплата приходит день в день, руководство всегда открыто к диалогу и в целом атмосфера очень доброжелательная. Рекомендую :)