Argument Staffing Agency

до 20 спеціалістів
Харків

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Рекрутер Євгенія взагалі не відповідає, я не розумію, що вона робить на роботі...хочаб сказала хоть щось. То каже що так, давайте спілкуватись, потім все-тиша. Це ж Ваші обовʼязки!

Будьте готові до того, що на ваш відгук на тільки но створену вакансію, на жаль, не нададуть відповіді. Ігноруючі рекрутери — це норма.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.