13 червня 2022 18:06

Andrew Ryzhokhin, COO з 2015 року

Вітаю вас всіх на сторінці компанії Ardas. Мене звати Андрій Рижохін. Я СЕО та співзасновник Ardas. Ми українці зараз проходимо через тяжкий та страшний етап наших життів та нашої історії. Ми всі, як один, згуртувалися та об’єдналися.
Ardas — це міжнародна компанія з українським корінням. Ми працюємо з країнами Європи та Сполученими Штатами Америки. З першого дня наші клієнти активно підтримують нас та нашу країну. Наші клієнти через співпрацю з нами роблять внесок не лише в економіку країни. Разом з нами вони займають активну громадянську позицію та вірять в нашу Перемогу.

Багато хто з наших колег, з перших дні війни, поринули з головою у волонтерство. Навіть ті, хто виїхав до інших міст або навіть країн, згуртувалися навколо біди і почали активно допомагати ЗСУ, місту, людям. Серед нас є віддані та сміливі люди, яки вступили до лав ЗСУ або тероборони. Всі, хто займаються волонтерством, роблять це у вільний час, бо ми маємо працювати та підтримувати економіку.

Як Ardas підтримує колег:
1. Зберігаємо робочі місяця та винагороду тим, хто пішов захищати країну
2. Допомагаємо з організацією евакуації, з пошуками житла
3. Організовуємо волонтерську допомогу ЗСУ
4. Допомагаємо в закупівлі спорядження тим хто потребує,
5. Надаємо додаткові дні відпустки на релокацію себе чи родини
6. Наші неймовірні команди передають частину своєї винагороди для ЗСУ
7. Ми створили чат бота для slack, щоб мати актуальну інформацію про місцеположення наших колег. Кожен має змогу бачити де його колеги і можуть звернутися один до одного по допомогу
8. Компанія наголошує, що воліє залишатися в країні і підтримувати її до Перемоги й надалі
9. Всі ФОПи, що співпрацюють з Ardas прийняли рішення сплачувати податки не лише в повному обсязі, а також наперед

Звісно, ми не обмежуємося лише допомогую нашім колегам та волонтерством. Наші продукти долучаються до ініціатив Мінцифри. Деталій розкривати не буду, але ми використовуємо всі наші потужності, щоб наблизити перемогу України.

Кожна людина в Ardas вірить в нашу країну та нашу перемогу. Все буде Україно!