ArchiDevs

до 20 спеціалістів
Київ, Сан-Франциско (США), Единбург (Велика Британія)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Начинал свой путь в компании как 3DArtist сейчас работаю FrontEnd разработчиком, в общем с компанией знаком порядка 5 лет. Впечатления только положительные: удобный график, достойная зп, адекватный менеджмент, интересные мероприятия, мега крутой коллектив.
Сейчас работаем над большим и очень интересным проектом, больше всего привлекает то что на проекте используются самые передовые технологии, всегда есть куда рости и развиваться в ногу со временем. Ну и конечно же команда профессионалов с многолетним опытом у которой всегда есть чему поучится.

Підтримали: Vladilen Andrienko

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.