Apriorit

Київ, Дніпро, Запоріжжя, Познань (Польща)

20 листопада 2020 14:45

Anatolii Baryshnikov, НТУ "ДП"

Вітаю! Не можу не поділитися особистими враженнями від проходження стажування в компанії Apriorit за напрямком Advanced C++ and low level programming . Одразу попереджу, що я вивчав мову програмування С++ самостійно, не дуже довго, і моя спеціальність досить віддалена від світу ІТ.
По-перше, щодо відбіркового іспиту з С++. Скласти його мені вдалося з другої спроби, хоча він не дуже важкий (невелика підказка — вчіть основи ООП, особливо успадкування + casting, алгоритми та структури даних з STL). Англійську мову теж доведеться підтягнути.
По-друге, щодо самого курсу. На вас чекає близько 20 цікавих лекцій. При цьому вони дуже різноманітні, на поточному стажуванні ми познайомились з досить великою кількістю технологій (мережеві технології, віртуалізація, тестування), деякі лекції присвячені таким мовам програмування, як Rust, Python тощо. Тому, навіть якщо ви не плануєте присвятити себе С++ та нізькорівневому програмуванню, це стажування буде для вас дуже корисним та розширить обрії ваших знань.
Окремо хочеться визначити лекторів та HR — це висококваліфіковані працівники компанії, які досить уміло можуть донести інформацію до навіть найменш підготовлених слухачів. А також у них є відповіді на всі найкаверзніші питання, які тільки можуть поставити студенти)) І що дуже важливо — вони чудові та чуйні люди, які з радістю допоможуть та підкажуть де це потрібно.
Попрацювати впродовж стажування доведеться доволі інтенсивно, не розраховуйте на легку прогулянку! Ми проходили стажування під час карантину, тому лекції проводились у віддаленому режимі. Комусь це підходить, комусь — ні, особисто мене цей формат цілком влаштував. Майже після кожної лекції ми отримували домашнє завдання, і хоча на його виконання дається приблизно два тижні, категорично раджу не затягувати з його виконанням. Окрім лекцій і домашніх завдань також є робота над проектом разом з напарником. Проект представляє собою розробку програмного продукту від а до я (планування, код, документація, тести, звіт і т.і., коротше — повний цикл розробки). Хочу сказати, що мені дістався проект, який мене спочатку трохи збентежив, бо я не був знайомий з технологіями, які треба було застосувати для його виконання. Але прослухавши лекції, отримавши поради та літературу від куратора (це один з лекторів) та налагодивши спілкування з напарником, нам вдалося виконати цю роботу і отримати незабутні враження від процесу розробки :) Це справді було кайфово. Важко, але кайфово)
Моя особиста рекомендація — 10 з 10. Сміливо пробуйте і не пожалкуєте! Це чудовий досвід та спілкування з чудовими людьми.

Анатолій, дуже дякуємо за такий розгорнутий відгук, а також рекомендації для майбутніх студентів — сподіваємось, вони прислухаються) Раді, що стажування було для вас корисним!