APPVALES

We are fully remote

8 травня 2022 14:45

Borys Lemeshko, Back-end Team Lead в APPVALES

Працюю в компанії вже майже рік як Back-end Team Lead. Маю багато різноманітних челленджей та цікавих завдань, від простого код ревью до проектування архітектури застосунків

Компанія завжди піклується про співробітників та йде їм на зустріч, СЕО та СТО максимально відкриті для кожної потреби співробітників. В такий важкий час, як зараз, компанія та керівництво, показала себе достойно та продемонструвала, що вона віддана своїм працівникам та піклується про кожного

В Appvales зацікавлені в розвитку кожного співробітника, та завжди готують індивідуальний план розвитку, з зрозумілими та конкретними КРІ, а не тезами «підтягнути інгліш». Також компанія росте та розвивається разом зі своїми співробітниками. Всі процеси з кожним днем стають більш досконалими та налагоджиними, бо керівництво чує своїх співробітників ті їх фідбеки.

Якщо вам кайфово від челленджей та цікавих і неплоских проектів — то це точно ваше місце

Про дружній клімат серед співробітників можна писати окремий пост. Всі коли проходять максимально в теплоті та з приємними small-talk бесідами. Всі дійсно спілкуються на рівних.

В компанію бюрократія закінчується на підписанні документів. Все дійсно максимально прозоро, прямо і відкрито. Потрібен СТО/СЕО — пишеш в слаці — тобі відповідають. Потрібно зібрати кол з колегами — швидко домовились і створили meet. Не потрібно місяцями чекати, доки будь-який приватний запит дійде до керівництва, або до прямих лайн-менеджерів. Про потреби та прохання чують та відповідають моментально.

Я дуже радий бути частиною Appvales та розвиватись разом з цією крутою сім’єю)