AppRecode

Львів

Дивні люди. На міті домовляєтесь про оффер, а одразу після тебе кидають в ігнор. Не раджу витрачати свій час на цю фірму.

Перш ніж погоджуватись на умови роботи в цій компаніі прочитайте цей відгук.

Якшо ви студент який шукає безкоштовну роботу то вам обовязково підійде ця компанія де ви сто відсотків отримаєте свій досвід роботи але безкоштовно. Але якшо ви Сейлз професіонал який поважає себе та цінує свій час раджу проходиити мимо та не витрачати свій час.

Проблема полягає в тому що коли вам пропонують конкретну вкаансію тобто роботу то ви розраховуєте на гідну оплату праці та відповідне ставлення з повагою до вас як до професіонала.
Але коли вам після інтервю пропонують безкоштовно попрацювати то як на мене це трохи занадто. А тепер я розкажу що трапилось.

20.10.22
Я відгукнувся на вакансію. на сайті Djinni.
djinni.co/...​er-business-development
25.10.22
Мені призначили інтервю і обговорили мій досвід та експертизу. Також ми обговорили суму яка мене цікавить як ставка +бонус. Тобто попереньо узгодили всі умови співпраці. Яка кажуть більше питань нема. Але є одне.
4.11.22
На прикінці вирішили змінити умови співпраці і запропонували безкоштовну роботу за 10% від суми контрактів моїх кліжнтів. Тобто мен пропонують витратити мій час та попрацювати на них безкоштовно!!!??

V......... [4 Nov 2022, 17:53:03]:
Вітаю! Отримала фідбек від СЕО

I’m happy to inform you that AppRecode is interested in cooperation with you on a commission base.

We are ready to propose 10% from the contracts signed off.

Happy to see the positive feedback from you.

Please let us know when you are ready to sign NDA and cooperation agreement.

Тобто це мені така нагорода за мій 8 річний досвід роботи в продажах на ІТ ринку?
Я ще розумію якшо б мені зразу повідомили що це фріланс і у нас такі умови. Тоді я відразу відмовився навіть проходити інтервю.
Але коли ти сподіваєшся отримати роботу де є ставка + відсоток як у всіх компаніях України це нормально.
І зовісм не нормально якщо тобі пропонують попрацювати безкоштовно та ще в такий час де в країні іде війна. То як на мене це занадто.
Звичайно це наводить на роздуми що до адекватності сприйняття реальносіт керівниками компанії. Можливо вони себе уявили рабовласниками а спіробітників холопами яким можна запропонувати роботу за «миску рису». Можливо але на мій погляд це не дуже добре характеризує компанію яка турбується про свою репутацію та спіробітників.

Мій принцип такий що будь яка робота маж бути оплачувана.
Отже перш ніж погодужватись на будь яку співбесіду запитайте це бекоштовне стажування чи робота за гроші.
Не дайте себе вводити в оману в такий складний час та перш за все поважайте себе та уважно читайте що вам пропонують.

Всім мирного неба

Доброго дня, Едуарде.
В першу чергу, хочу вам подякувати за час який ви пріділили нам. Мені особисто було дуже приємно з вами поспілкуватися та послухати про ваш досвід. Також дуже ціную поради які ви дали в кінці нашої розмови.

Ми зараз проводимо серію інтерв’ю з кандидами з України та США. І ми розглядаємо різні умови праці.
Зважаючи на інформацію яку ми отримали зі всіх співбесід та результатах співбесіди з вами, ми не змогли вам запропонувати співпрацю на фултайм.

На нашому дзвінку, я запитував чи вам також цікаво працювати на умовах рекомандацій і ви відповіли, що вам такі ок працювати за такими умовами.
Ви звісно маєте право додавати умови до пропозиції чи відхиляти її, що ви і зробили.

Мені дуже прикро що звичайна співбесіда принесла стільки негативу в нашу комунікацію.
Ще раз дякую за ваш час.

З повагою,
CEO AppRecode