Applicature

4 липня 2022 16:09

Mykola Motrya, IT Recruiter

Разом з командою Applicature я вже 1 рік та 8 місяців на посаді IT Recruiter. Гадаю, що прийшов час написати кілька слів про цю чудову компанію, а особливо про людей які тут є:

В далекому 2020-му році мене взяли на цю посаду без досвіду та без англійської. В мене повірили, чому я був дуже радий. Проте, оскільки я був єдиним рекрутером, то мені довелось опановувати цю професію самому. Це був важкий, та водночас цікавий досвід. Найбільше, що мені імпонувало й подобається зараз — так це підтримка. Вона була і є завжди у будь-чому. Це — дуже круто! 😍

Коли я відчув, що не справляюсь один — я розказав це своєму правлінню і ми почали підсилювати нашу команду. До нас приєднався крутий Recruitment Lead й робота засіяла новими фарбами (у хорошому значенні, звісно ж).

Наразі, ми з командою на тому шляху, що самі запускаємо свій проєкт, а наше правління нас у цьому підтримує та дає всі необхідні ресурси для реалізації нашого проєкту 🥳

Також, я ще хотів зазначити, що компанія не хоче стояти на одному місці й завжди шукає шляхи для розвитку своїх співробітників як в середині компанії, так і зовні. Також, у мене
є відчуття стабільності тут, оскільки є передчуття того, що ми готові до всього 💪

І ще з додаткових, та менш для мене важливих плюшок, та це відсутність бюрократії, віддалена робота, гнучкий графік та велика кількість проєктів, які дозволяють тобі познайомитись з блокчейном не тільки з вікіпедії або інвестування.

Що ж, мені завжди важко критикувати щось, тому із мінусів я б міг виділити відсутність забезпечення технікою, ну бо ж хочеться сидіти з MacBook у кафе і робити роботу, а от свого немає 😅

Більше не придумав, що поганого написати... Загалом, люблю я Applicature 🥰

Приємно такке читати. Ти просто крутий спец)) Вони знайшли свій діамант))

І ми тебе любимо 🥰 Дякуємо, що Ти з нами! 🤗