Appexoft

Львів

Працюю в «Appexoft » вже більше півроку , впевнено можу сказати, що дана компанія є чудовою для розвитку в сфері IT)
Надзвичайно дружній колектив та лояльне ставлення від керівництва.

Наша компанія, Appexoft, попри розповсюджені чутки, немає нічого спільного з компанією next one.
Ми, зареєстровані під назвою Appexoft, згідно українського законодавства як товариство з обмеженою відповідальністю. Працюємо на ринку ІТ послуг понад 6 років та маємо права на наше лого Appexoft.

У нас низька ротація кадрів, багато спеціалістів працюють із нами понад 3 роки.
Ми проводимо навчання молодих спеціалістів та маємо різноманітні програми стажувань для початківців у сфері ІТ. Досить часто саме наша компанія є першою сходинкою молодого спеціаліста для вступу у сферу ІТ.

Досить недавно ми створили благодійний фонд, БФ «АПЕКСФАУНДЕЙШН» (ЄДРПОУ 45175460) через який ми допомагаємо Силам оборони України та плануємо розвивати інші, соціальні проєкти, в тому числі проводити навчання, у різних напрямках сфери ІТ, для дітей, що постраждали внаслідок російської агресії.
Поруч із згаданим вище, компанія Appexoft є офіційним партнером форуму Україна майбутнього, в межах якого буде оголошено збір коштів на реабілітацію військових по програмі Unbroken.

На сторінках наших соціальних мережах та на веб сторінці appexoft.com, ви можете детальніше ознайомитися із нашою діяльністю, та дізнатися більше про Appexoft.
www.instagram.com/...​652006364959119/appexoft
www.youtube.com/watch?v=Bp1hV1AXi-s

Якщо чутки про компанію next one правдиві, ми, в свою чергу, також засуджуємо таку поведінку. Факт копіювання наших текстів та вакансій, згаданою компанією, для власної веб сторінки, є лише ще одним доказом поганої ділової репутації next one.

про зв’язок цієї «компанії» із зашквареною NextOne Technologies є стаття : dou.ua/forums/topic/47642
раджу прочитати її, перш ніж відгукуватись на вакансію

З більшою долею вірогідності — це звичайне впаривало курсів

Підтримали: Yaryna PavlovskaDavyd Veremchuk

На сайті компанії appexoft.com відсутня юридична інформація
Сайт whois.com/whois/appexoft.com зареєстрований 14 лютого 2022 року
Профіль адміністратора Appexoft IT зареєстрований на DOU 13 квітня 2023 року

На сторінці clutch.co/profile/appexoft (копія в web.archive.org) вже вказаний інший рік заснування 2017

За пошуком Opendatabot Appexoft знаходжу тільки благодійну організацію
За пошуком YouControl Appexoft пусто

Кандидати будь ласка запитуйте у компанії юридичну інформацію щоб уникнути проблем

Послідовність подій:

1. 30.11.2023 Пост-попередження від Лілії про «NextOne Technologies»
  2. 30.11.2023 копія відповіді в web.archive.org від «NextOne Technologies»
  3. 30.11.2023 не існує юридичної особи «NextOne Technologies»
  4. 30.11.2023 не існує юридичної особи «Appexoft»
  5. 30.11.2023 не існує юридичної особи «Insiders»
  6. 30.11.2023 новина про «NextOne Technologies» на dev.ua
  7. 30.11.2023 новина про «NextOne Technologies» на mc.today
  8. 01.12.2023 новина про «NextOne Technologies» на highload.today
  9. 01.12.2023 топік на DOU NextOne Technologies — ще одна компанія без юридичної інформації
  10. 01.12.2023 коментар про зв’язок «NextOne Technologies» та «Appexoft»
  11. 29.01.2024 заснування ТОВ «АПЕКСОФТ»
  12. 15.02.2024 заснування ТОВ «ІНСАЙДЕРИ»
  13. 21.02.2024 топік на DOU Обережно Appexoft! «Vision of Intellect» стає «Insiders». Частина 1
  14. 06.03.2024 лист на email з претензією від ТОВ «ІНСАЙДЕРИ»
  15. 11.02.2024 коментар від CEO Appexoft