Apiko Software

Івано-Франківськ, Тернопіль

Відгукувався на вакансію компанії на djinni, відповіді не отримав

Привіт!

Розпочав свою карʼєру як Full Stack JS Developer саме в цій чудовій компанії Apiko.
Пропрацював трішки менше 2х років, здобув дуже багато досвіду та чудових знайомих.
В компанії багато приємних людей які готові допомогти будь у чому. Особлива подяка чудовому менеджменту, Миколі та Йосипу. Вони дуже добре ставляться до всіх працівників та чудово комунікують з кожним.

Плюси:
— Технології використовуються нові та компанія завжди не проти вносити щось свіже у процес розробки. Проекти в основному лонг терм, можуть бути як і аутсорс (з великою командою) так і аутстафф (коли працюєш один).
— Перегляд зарплати кожних півроку, проте для успішного перегляду потрібно пройти внутрішню співбесіду.
— Є багато Support відділів, такі як BA, які створюють документацію до проектів чи DevOps відділ, щоб не було потрібно мучитись з AWS)

З мінусів:
— трекер часу (простий таймер з можливістю редагувати час). Раніше був трекер часу + скріншоти твого екрану, але від цього керівництво, на щастя, відмовилось.
— (на мою думку) внутрішні співбесіди заради перегляду зп приносять тільки стрес і результати цих співбесід не є завжди достовірні.

Але попри мінуси я однозначно рекомендую Apiko!