Змагався за позицію Marketing & Communications Specialist в ApexTech. Експертизи для цієї посади не вистачило, однак приємні враження лишаються зі мною назавжди!

Candidate journey складався з чотирьох етапів: колл із Talent Acquisition Specialist, виконання ТЗ, зустріч із маркетинговим радником та онлайн-зідзвін із CEO. Упродовж цієї подорожі я зустрівся із чудовими співбесідниками: Yana Bilokryla, Aik Arutiunian, Alexander Anisimov. Вони відкриті до обміну думками, вміють слухати і чути, не приховують любові до власної справи і відверто відповідали на всі мої запитання.

Окремо наголошу на тому, як Yana Bilokryla комунікує з кандидатами: тепле спілкування, чіткий і вчасний фідбек, підтримка впродовж усього процесу. Прекрасний спеціаліст!

Компанії бажаю розквітнути в запланованих напрямках, перевиконати показники по укладеним угодам та досягнути омріяних прибутків на міжнародних ринках! Успіх — ваша стихія 🏆

Підтримали: Yana Bilokryla

Працюю тут вже майже рік. Шукав роботу за трохи іншим стеком і робота напряму в команді клієнта була в пріоритеті, але прийняв оффер тут і не прогадав.
Плюси особисто для мене:
— повністю адекватний клієнт
— немає ніяких проблем у фінансовому плані
— менеджмент топ, немає непотрібних дзвінків, завжди допоможуть
— неробочий час — це неробочий час, крапка (можна довго розказувати що так і повинно бути, але всі знають як буває)
— дуже різнопланові задачі, на проекті не сумно
Мінусів для себе поки що не бачу, надіюсь так і буде далі)

Підтримали: Yana Bilokryla

Розпочав співпрацю з ApexTech місяць тому на позиції трейні Front End розробника. За ініціативи працівників, компанія люб’язно надала можливість пройти стажування на внутрішньому проєкті за стандартами фірми.
Якщо коротко, то це нереально крутий досвід для новачка в сфері IT. Але щоб описати всі позитивні моменти одного речення буде не достатньо! Тут все обертається навколо людей і для людей — кваліфікований онбоардінг, знойомство з компанією та проєктами, професійне введення в робочі процеси, постановка задач, інструктажі, надзвичайно цінним бонусом являються лекції по технологіях з якими раніше не працював, а також знайомства з процесами і працівниками фірми, які тут ну дуже класні в кожному сенсі цього слова. Надзвичайно невимушена робоча атмосфера і дружній колектив — від самого початку склалося враження, ніби вже давно працюю з цими людьми і почуваюся як серед «своїх». Якщо хтось шукає можливість підвищення кваліфікації і професійного розвитку в такому середовищі, то думаю, що в ApexTech точно зможе знайти щось для себе.

Підтримали: Yana Bilokryla

Відгукувалась на вакансію (Lead Generation Manager), спілкувались на djinni, пройшла перший етап із рекрутером, потім назначили наступний із сейлз лідом, наче ці етапи пройшои досить позитивно, але після цього просто зникли (хоча писали що має бути ще третій етап після якого результат). Нажаль жодної відповіді не отримала. Ні фідбеку чому не підійшла, нічого. Будь ласка, поважайте час, як свій так і кандидатів. Краще одразу написати чому не підходить кандидат і не витрачати час один одного!

Доброго дня, Юлія!
Дякую за Ваш фідбек. Нам дуже шкода, що так сталося. Саме в цей час в ApexTech відбувались певні зміни в рекрутинг депертменті і при передачі інформації ваш профайл певно загубився. Ще раз приношу свої вибачення і біжу до вас в дірект в LinkedIn виправляти ситуацію 🙏

Відгукувався на вакансію компанії в жовтні на djinni, так і не відповіли

Підтримали: Yuliia Kupchyshyna

Доброго дня, Андрію!
Дякуємо за інтерес до наших вакансій.
Ми розглядаємо всі отримані відгуки, але звʼязуємося з кандидатами, резюме яких відповідає вимогам вакансії.
Щиро бажаємо вдалого пошуку нових можливостей!

Отличная компания. Первая из хороших на моём пути. Проработал там без малого 2 года. За это время я подружился с коллективом с обеих сторон, побывал на вылазках и разных интересных мероприятиях. Я благодарен всем бывшим коллегам за совместную работу, за корпоративы и за взаимопомощь в сложных ситуациях. Отдельное спасибо хочу передать Сашам и Сергею. Желаю Апексу успехов и процветания.

Підтримали: Yana Bilokryla

Мені подобається ApexTech через класні проєкти, де, наприклад я як QA зміг отримати дуже і дуже гарний досвід. Також, на початку повномасштабного вторгнення компанія з розумінням поставилася до ситуації й не вимагала зовсім чогось неможливого у ті моменти.
Ще плюсом є віддалена робота(ти не прив’язаний до одного місця). Відрядження до партнерів у інші країни та гарна заробітна плата. Нема тайм-трекерів.
Нема жорсткої структури менеджменту. Якщо тебе щось непокоїть ти можеш написати в чат, та на це питання хтось обов’язково відповість. Нема непотрібних питань від менеджерів, кожен робить свою роботу.

Підтримали: Yana BilokrylaValeria Ivakhno

В ApexTech крута команда, +подобається стиль управління СЕО. Завжди відчуваєш підтримку з боку колег. Окремий бонус особисто для мене — компанія надає суперові курси по англійській мові.

Можу відмітити довірливі відносини, поважливе ставлення до працівників. Компанія подобається згуртованістю. Тут всі команди між собою комунікують.

Я майже рік в компанії, тут веселий колектив, справедливе керівництво компанії. Серед інших компаній де я працював можу виділити що тут більш згуртований колектив. Відсутня бюрократія, більше можливостей домовитися з керівництвом, доступніше. Компанія купує курси на удемі своїми коштами. Комунікація з людьми що займаються менеджментом та організацією на вищому рівні.

Я в компанії вже понад 4,5 роки, можу сказати що ApexTech — це одна велика сім’я!) Найбільше ціную згуртованість, доброзичливість, чуйність, підхід до кожного співробітника. Немає відчуття — «я начальник, ти дурень». Маю багато підтримки від компанії, та спортивних заходів. Також компанія частково сплачувала курси з програмування. Люди в компанії креативні, згуртовані та чуйні.

Працюю в компанії один рік, подобається відкритість до співпраці, згуртованість, увага до кожного співробітника, спрямованість на результат та чітка організація процесів. Тут круті корпоративи. Компанія сімейного типу, ставиться з увагою та повагою до кожного співробітника. Ще круто що є можливість обрати курси для професійного розвитку. В цілому точно раджу!

Вже рік в компанії, ціную атмосферу в колективі, дружню комунікацію і позитив, всі допомагають одне одному і діляться знаннями. Є можливість попросити необхідну техніку для роботи — монітор, клавіатуру, телефон і т.д. Немає бюрократії. Є можливість проходити курси на Udemy та інших платформах. Подобається можливість напряму комунікувати з менеджментом і всіма членами команди.

Я приєднався до ApexTech у лютому минулого року, компанія сподобалась мені від першого інтерв’ю. Компанія невелика, але злагоджена, дружна та дуже комунікабельна.
Вже працюючи на посаді Full Stack розробника почав рівнятися на нашого СТО Сергія, і мого Тім Ліда. Команда завжди підтримує, Тім Лід часто виступає в ролі ментора, багато чого в нього навчився.
Найкрутіше в компанії те, що ми завжди використовуємо нові технології і працюємо над цікавими проєктами.

семейная компания в полном смысле этого слова. Тепло, комфортно и уютно! Отличный коллектив. Классно с ребятами проводить не только рабочее время, но и свободное. Много активностей и корпоративных событий. CEO всегда открыт к разговорам и предложениям. Компания развивается и дает возможность развиваться команде и личностям. В этом году праздную 4 года как я в ApexTech!!

У мене не відразу вийшло зрозуміти, де особисто для мене краще і приємніше працювати — на великому підприємстві, де все по стандартам, де високий рівень стабільності, де величезні масштаби; або в невеликій компанії, де є динаміка і гнучкість, де за формалізмом і бюрократією не губиться сенс, а безліч різнопланової роботи не дає занудьгувати. Думаю, кожному варто спробувати і те, і інше. В результаті особисто для мене сімейна атмосфера виявилася набагато більш привабливою, тут має значення кожна людина, а відкритість і оперативність на високому рівні. Я дуже радий тому, що я в Apex, і дуже вдячний всім, хто мені в цьому допоміг. Спасибі!

В ApexTech работаю почти два года и очень рад быть частью семьи. Получаю только положительные эмоции и удовольствие от работы. Сплоченный и дружественный коллектив, гибкий график работы, мед.страховка, всевозможные мероприятия, корпоративы, подарки на праздники и дни рождения и многое другое.
Компания не стоит на месте, развивается и двигается вперед. Новы люди, новые проекты, новые технологии, новые идеи — это только радует, заряжает энергией и позитивом.
В общем, всем рекомендую!

Работаю в компании 4 года. За этот период бывали различные ситуации, но из всех этих (порой очень сложных) компания выходила с высоко поднятой головой и успешно решенным конфликтом.
Компания «семейного типа», Мафия :) , что означает что кого-попало и просто так не берут, но если уже взяли, то будут стоять до победного конца.
В ApexTech «не брезгуют» новыми технологиями и успешно внедряют все новые веяния, не забывая при этом использовать хорошо себя зарекомендовавшие и изящные решения.
Куча всяких плюшек, таких как мед. страховка, английский, курсы и повышения квалификаций и душевных корпоративов.
Управление и руководство компании отзывчивое и понимающее, с которыми легко найти общий язык.
Все процессы в компании построены просто и легко. Гибкий график, не нужны никакие «просиживания» времени, сделай дело — гуляй смело как говорится.

Работаю в компании с мая 2021 года. Все круто, подход к собеседованию организованный, рабочие процессы на высоте. Коллектив очень позитивный, ребята всегда помогут и подскажут. Всем доволен, рекомендую! :)

Всем привет! Работаю в компании с января 2021 года на американском проекте на позиции QA Engineer. Коллектив не большой, что дает возможность легкой коммуникации. Большим преимуществом является возможность посещать курсы английского и общаться с иностранным заказчиком. Есть приятные плюшки в виде «welcome box» и подарков на различные праздники. В компании много любителей спорта и просто активного времяпрепровождения. Во всем гибкий подход: рабочий график, принятие решений, нововведения приветствуются. Если есть желание компания оплатит 50% стоимости курса для повышения квалификации. Приятной «плюшкой» является бесплатная страховка, она помогла мне покрыть сеансы массажа. Рекомендую данную компанию всем, кто ищет комфорта в работе и перспектив для развития!

Працюю в компанії нещодавно, всього 2 місяці. Але вже хочу зазначити крутий підхід до співбесід та імплементації нових людей в команду.
Загалом одна з найбільших переваг в ApexTech — це люди. Є дуже багато цікавих та різносторонніх особистостей, які позитивно впливають на професійний й особистісний рух та розвиток.

Також великим плюсом для мене є дружність і відкритість усіх членів команди: від власника до джунів.

Динаміка — ось ще одна важлива перевага. Рішення приймають зважено, але швидко, без пустих розмов та обговорень.

Також команда відкрита до нових ідей, конструктивної критики та пропозицій.

Почти 3 года в строю, от неграмотного фронтендера до уверенного фулстака :)
Нет строгой иерархии, каждый общается с каждым на уровне друзей.
Общая заинтересованность не в перетягивании одеяла на себя, а в успехе всей команды!
Коллектив — 12 из 10, курсы английского, корпоративы, тимбилдинги и на стадион и в бар и в баню :)
комфортные рабочие условия в целом!

Начал работу в Apextech полгода назад. Все — от процесса найма до постановки задач — на высочайшем уровне. Руководство прислушивается к адекватным идеям и всегда дает развернутый фидбек. Очень приятный и дружелюбный коллектив единомышленников, прекрасные тимбилдинги и обалденный офис близ метро (coming soon J). Рекомендую!

В ApexTech работаю с 2017 года, где за это время удалось поработать на разных проектах с разным уровнем сложности) Приобрела несомненно хороший опыт. Работа плечом к плечу с профессионалами своего дела. Компания развивается, есть забота о сотрудниках: курсы английского, мед.страховка, плюшки в виде веселых тимбилдингов и оплаты курсов повышения квалификации.

Всім Привіт! В компанії працюю з вересня 2018 року на позиції мануального тестувальника. За цей час довелося попрацювати на різних проектах, що дало мені змогу підвищити свій досвід і дізнатися багато нового. В компанії сформовані дружні стосунки, що допомагає вирішувати різні проблеми як на проекті так і якісь організаційні моменти. Двічі на рік організовуються тімбілдінги, де можна весело провести час. Минулого року, влітку були на байдарках, це було дуже круто))) Також є курси Англійської мови, які допомагають розвивати знання мови. В компанії є всі умови, щоб працювати і розвиватися.

В компанию пришёл месяц назад на позицию junior full-stack developer. Первое, что хочется отметить, — это ориентированность компании на комфортную обстановку для сотрудников. Собеседование, онбординг и последующие рабочие моменты — общение всегда вызывает положительные эмоции. Помимо дружеских отношений в команде, также присутствует ориентированность на результат. Не мгновенный, а в долгосрочной перспективе — то есть здесь можно и нужно развиваться, для этого есть все условия.