11 травня 21:25
В мене тут відчуття, що я на своєму місці. Це не так просто, скажу я вам — знайти, де ти на своєму місці. Хоча не завжди легко і просто. Бо ринок змінюється стрімголов. В мене є можливості для розвитку. Я — контент-райтер, але приймаю участь в розробці SEO- та маркетинг-стратегії. Ключові рішення приймаються колегіально. Для мене це також важливо. По-перше, не відчуваєш себе гвинтиком. По-друге, можливості впливати на результат співпадають з цілями. (Важко забезпечувати лідів, коли кльопаєш тексти за чужими ТЗ і геть не бачиш загальної картини). Взагалі... нетипова команда. В найкращому сенсі. Відкрите спілкування. Повага до тебе як спеціаліста та особистості. Пишу і стукаю по дереву. Бо так адекватно я почуваю себе вперше.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.