AnyforSoft

Харків, Луцьк, Рівне, Кишинів (Молдова), Рига (Латвія), Sarasota (United States)

18 травня 2022 15:08

Valentyna Shavaryn, Project Manager в AnyforSoft

Я працюю в компанії вже 8-ий місяць як проектний менеджер, тому за цей час накопичилось трохи зворотного зв’язку, який, сподіваюся, буде корисним для тих, хто розглядає AnyforSoft як потенційну компанію для роботи.

1. Дуже зручно, що можна працювати віддалено та індивідуально підбирати робочий графік. Для мене це стало мало не ключовим аспектом на початку, коли була потреба спершу працювати парт-тайм, а потім поступово виходити на повноцінний 8-годинний робочий день. Компанія забезпечує всією необхідною технікою, завжди можна прокомунікувати нагальні робочі питання за допомогою зідзвонів, тому що робота з офісу, що робота з дому для мене однаково продуктивні.

2. Мені подобається дружня, сімейна атмосфера, яка панує в компанії. Ми звикли напряму обговорювати проблеми, вирішувати їх спільними зусиллями. Прозора комунікація — це направду круто. У нас часто бувають якісь активності (чи то еко-заходи суспільно корисного характеру, чи то вечори з піцою та настільними іграми, чи то якісь внутрішні навчання та ініціативи з розвитку по хард і софт вміннях). Це дуже цінно, що компанія інвестує час та зусилля в налагодження корпоративної культури. Також подобається те, що керівництво компанії регулярно проводить сесії формату Питання-Відповідь, де кожен охочий може отримати відповідь по роботі компанії.

3. В компанії є система командоподілу. Ніхто не залишений на самоті, у кожного є свій Responsible Manager, який курує питання особистого розвитку та опомагає у вирішенні найрізноманітніших проблем, які можуть мати місце. Кожен працівник отримує свої орієнтири по розвитку в професійній площині та орієнтовну карту (roadmap), як цього можна досягнути. Для новачків є система менторства.

4. Коли почалась війна, компанія акумулювала зусилля на те, щоб 100% забезпечити усіх працівників роботою та безпечними умовами праці (у нас не було звільнень через непевність ситуації у країні, а, навпаки, ми активно набирали і зараз набираємо нових людей у штат), а тих, кого мобілізують, фінансово підтримати на початках. Компанія регулярно займається інвестуванням коштів для потреб ЗСУ та волонтерів та робить звітування перед працівниками.

Рекомендую тим, хто ще вагається :)

Валентино, дякую за відгук. З тобою дуже приємно працювати!

Підтримали: Anatolii Pazhyn

Валентино, дякую за відгук!
Ти — дуже крутий професіонал, якісно виконуєш проекти разом з командою, ще й робиш дуже корисні навчання для всієї компанії.
Радий що ти долучилась до нашої команди. Разом досягаємо високих результатів 💪💪