15 серпня 2025 14:27
Працював на позиції Lead Generation на протязі 6 місяців і хотів би лишити свій фідбек.
Без перебільшень — одна з найкращих компаній у яких я працював, чітко відлагоджені процеси, ефективна комунікація та конструктивний діалог зі співробітниками, усе це про Антагософт.
Однозначно рекомендую та сподіваюсь що матиму шанс співпрацювати з цією командою знову :)
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.