18 липня 2025 16:25
Напишу мабуть свій перший фідбек про компанію — і це буде про Antagosoft. Провів там 9 місяців у ролі лідогенератора, працював з Upwork, тестував різні підходи, аналізував, що працює, а що ні. Команда супер: завжди можна було порадитись або просто поспілкуватись. Керівництво взагалі топ: з розумінням, довіряють, не висять над душею. Дуже приємний досвід, радий що був частиною цього процесу.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.