16 жовтня 2023 18:56
Працював в компанії два роки на позиції Backend розробника і маю дуже гарні враження про цей досвід.
Хотів би відзначити декілька аспектів, це по-перше, керівництво, яке завжди йшло назустріч і дуже допомагало в різних складних життєвих ситуаціях. По-друге, лояльний менеджмент, який давав можливість висловлювати свої ідеї та впливати на розвиток проекту і компанії в цілому. І по-третє, в цілому дуже комфортну і дружну атмосферу в колективі.
В компанію приходив без досвіду роботи й за ці два роки мав можливість попрацювати над різноманітними проектами й багатьма нетривіальними задачами, здобути багато нових навичок і освоїв багато нових технологій, що є дуже корисним і цікавим досвідом.
Тому, з впевненістю рекомендую Antagosoft як прекрасну компанію для працевлаштування й особистого розвитку!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.