25 жовтня 2022 3:02
Правцюю в Antagosoft вже 4ртий місяць Frontend розробницею.
Чудова компанія, в якій я отримую цікавий досвід на різних проектах.
Головні плюси, які я виділила для себе: добре налагоджені процеси роботи, швидке і якісне вирішення будь яких питань, які можуть виникати, доброзичливий колектив, допомога і менторство колег.
Саме таку компанію я шукала і обов’язково буду її радити для роботи.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.