21 листопада 2020 10:12
Пропрацював у компанії приблизно 3 роки.
Це був мій перший комерційний досвід після держструктури.
Компанія насправді має дружню та сімейну атмосферу. Керівництво завжди на зв’язку і відкрите до діалогу. Колеги завжди можуть допомогти і відповісти на питання. А спільний відпочинок навіть зараз визиває у мене ностальгію за тими часами))
Розробники у більшості випадків мають свободу обирати технології і підхід до задач які у них є. Задачі достатньо різноманітні. Від невеличких ЦРМок, до достаньо великих проектів.
Грошова винагорода завжди видавалась вчасно і без головняків.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.