ANODA Software Development Agency

Нью-Йорк (США), Таллінн (Естонія)

28 жовтня 2022 23:32

Volodymyr Safonov, UX/UI designer

Пройшло вже два роки як мені і на додачу, ще більш як 10-и колишнім співробітникам ANODA винна від 1 до 4х заробітніх плат. Особисто мені за 2 місяці роботи. Всі розповіді про те, що були тимчасові труднощі з клієнтом, але все вирішено і борги закриті — абсолютна неправда. Я і досі чекаю свої дві зарплатні. На будь яку комунікацію керівництво компанії не йде. Свій відгук про особистий досвід співпраці з ANODA я залишав нижче, рік тому. Бажаю всім гарного працевлаштування. та не в ANODA software development agency.

Доброго дня, Volodymyr!

Так, знайшов Ваш відгук рік тому та навіть з відгуків зрозуміло, що кількість людей з заборгованостями зменшилась. І це тільки ті, в кого Ви питали, я так розумію.

Дуже дякую за Ваш відгук, але будь ласка, дайте нормально працювати. Адже Ваша брехня щодо відсутності проблем з клієнтом(коли дуже великий клієнт збанкрутував та не став нам платити — цю інфу на ізі знайти в інеті) погіршує ситуацію і її складніше виправити. Ми провели переговори та розказали ситуацію кожному співробітнику й переконалися, що в усіх є розуміння ситуації. У Вас є інформація щодо виплат, вони відбуваються, але не всі зразу.

Скоріш за все конкретно з Вами ми зможемо розрахуватися ближче до вирішення кризису з війною, адже зараз в нас, як й в більшості компаній зі співробітниками в Україні, великі труднощі.

Яка чарівна позиція компанії. А в співробітника немає труднощів?

Підтримали: ирина пикулик