Andersen

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Чернігів, Черкаси

23 березня 2023 13:36

roman rozborskyi

Апплаївся в цю компанію. Після трьох етапів співбесід (HR, технічне та перевірка англійської) так і не отримав ніякого фідбеку. Мене вже, навіть, не цікавить причина чому мені нічого не відписали. На фоні інших компаній, в яких дають фідбек, навіть, після того як мав інтерв’ю з HR-ом, ця виглядає якось не дуже.
І HR і інтервьюер на технічній співбесіді запевнили мене що росіян в компанії немає. Але співбесіду з HR-ом все-одно проходив англійською бо він був з Білорусі і української не знав.

Роман, вітаємо! Відгук було залишено 23 числа і цього ж дня ми надіслали вам розгорнутий фідбек. Його підготовка справді зайняла кілька днів, тому що ми до останнього шукали можливість підібрати вам проєкт і дати позитивну відповідь. Сподіваємося, одного разу в нас ще вийде поспівпрацювати.
А англійська є офіційною мовою спілкування в нашій компанії, тому ми прагнемо перекласти нею максимум процесів. Andersen об’єднує людей по всьому світу, угорський чи польський інтерв’юер теж, на жаль, не змогли б розмовляти вашою рідною мовою.
Ми, як міжнародна ІТ-компанія, прагнемо надавати високий рівень обслуговування і знаходити найкращі рішення. Ми завжди намагаємося забезпечити комфортну взаємодію та враховуємо мовні потреби наших клієнтів. Дякуємо Вам за розуміння та сподіваємося на подальшу співпрацю.