Andersen

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Чернігів, Черкаси

22 грудня 2022 12:04

Serhii Tarabanchuk

Як я зрозумів із розмов, білоруси мене інтервьювали для стажування і роботи в Одесі, в Україні!!!
Політика Andersen щодо найму в Україні мене обурює. Допоки Україна не переможе і не отримає репарації від росіян і білорусів, то до білорусів в мене буде таке саме погане ставлення як і до росіян, керівництво Andersen напевно це розуміє. Я маю моральне право та таке ставлення як і багато хто з українців. Я його виборов живучи під постійною загрозою для життя, в той час як білоруси і росіяни не можуть опанувати своїх диктаторів і обирають втечу зі своєї країни. Переїзд біоруса до Польщі не робить його поляком. Жодних коспромісів з окупантами і з тими хто їх не зупинив.
Для стажування і працевлаштування в __УКРАЇНІ__ українська мова не була досупною мовою для спілкування , інтервьюєри не відгукувались на «слава Україні, час для онлайн зустрічей призначався «по москві» (UTC +3).
Робіть висновки самі.
Ніколи і нізащо не буду тут працювати. І нікому не ражду. Є інші варіанти.

З минулого року в них так нічого іне змінилося. Далі пишуть (оберіть мову англійську або російську, але якщо обираєте англійську то знайте що буде тільки російська

Цікаво... Сергій, дякую що розповіли! Вони мені пропонують QA стажування, пошукаю тоді ще в інших компаніях.