Andersen

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Чернігів, Черкаси

16 квітня 2022 11:54

Yauhen Shvorak

Почав свій кар’єрний шлях із позиції QA trainee у лабораторії компанії Andersen у Чернігові півроку тому. І можу сказати що це справді виявилося гарним рішенням. Дозволено роботу як з комфортного та затишного офісу, так і роботу на постійній віддаленні.
У процесі навчання тобі завжди є до кого звернутися за допомогою, чітко розподілені завдання та поставлені цілі. Можу сказати, що отримані теоретичні знання у сприянні з інтенсивним здобуттям практичного досвіду на проекті дозволяють дуже швидко та сильно розвинути у собі необхідні навички. Andersen також зацікавлений в особистому розвитку кожного фахівця, і тому практично відразу виникає взаємовигідний симбіоз.
Колектив складається лише з приємних та позитивних людей, з якими приємно спілкуватися. Приємно усвідомлювати, що кількість неймовірно крутих людей у ​​моєму колі спілкування збільшується практично щодня, тішить мене постійно!
Окремо хочу сказати велике спасибі за підтримку під час війни. Ту допомогу, яку мені надали, є просто неоціненною, що я ніколи не забуду!

Дякуємо за відгук!
Мирного неба!