Andersen

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Чернігів, Черкаси

6 квітня 2022 13:51

Valeriia Barsukova, Project manager в Andersen

Працюю в Андерсен майже рік на позиції PM.
Компанія надає дуже великі можливості для розвитку. Чудова корпоративна культура (багато корпоративних тренінгів і курсів, медична страховка, лоялті програма та ін.).
У повсякденному житті я розмовляю російською мовою, але в нашому Київському офісі дуже багато людей, які говорять виключно українською, і це ніколи не було проблемою.
Дуже шкода, що на компанію обрушився такий невиправданий хейт.
Також, у компанії чудово збудовані процеси в усіх напрямках. Компанія всіляко мотивує та стимулює кар’єрне зростання співробітників.
Можу з упевненістю сказати, що комфортно абсолютно все, від техніки, робочого місця та офісу, до надихаючих бонусів, зп, колективу та різноманітних заходів. Щодо заходів компанії, тут навіть хочеться зробити акцент, всі вони дуже цікаві, щоразу щось нове готують для людей наші HR, за що хочется сказати величезне дякую!

Не можу не сказати про величезну підтримку від компанії під час війни. Хочеться подякувати компанії Андерсен, за підтримку в цей непростий час для українців. Для кожного українця, який працює в компанії Андерсен, виділено фінансову допомогу, допомогу в розселенні закордоном та забезпечення всім необхідним, а також надано величезну моральну підтримку! Все це я відчула особисто на собі! Дякую!

Валерія, дякуємо за фідбєк!

Ви кажете брехню і маніпуляції.

1. «Невиправданий хейт» — це так ви називаєте реакцію на пряму відкриту відмову багатьом кандидатам через їхню україномовність. Восени 2021 і взимку 2022 (!). Мені повернути сюди всіх, хто зіткнувся із цим?

2. Називати «токсичними» тих співробітників, хто виступає за допомогу армії України — ви про цю «підтримку підчас війни» хочете нам розповісти? Вирішили приховати проросійську позицію компанії допомогою власним співробітникам? Ага, дякую, фінт не зарахований.

3. Відмовлятися офіційно назвати війну війною — може, ви про цю «підтримку компанії підчас війни» хочете нам розвопісти?

4. Те, що ваші HR завжди роблять вам щось веселе не є предметом претензії до компанії. Ваша компанія — колаборанти на війні росії з Україною. Це все. Ваш хороший настрій або рятування Андерсена свого заду нікому не цікаві.

Павло, не думаю, що ви маєте право звинувачувати мене у брехні.
Давайте розбирати за пунктами.

1. Конфлікт про нашу рідну мову вже давно вичерпано, справа була в помилках кількох співробітників, не в позиції компанії. На цю тему давно вже висловилися всі охочі, так що не сіпайте людей даремно.
2. Так, у нас дбають про співробітників. Подбати про тисячу людей та їхні сім’ї — це дуже непросто, так що фінтом це називати якось некоректно.
А про обсяги гуманітарної допомоги компанія просто не повідомляє у ЗМІ, бо добрі справи не потребують слави та похвали.
3. Ні, Andersen прямо називає війну війною, тут у нас усіх лише одна думка. www.instagram.com/...​gWgl/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
4. Бізнес не можна ліквідувати одним днем. Компанія вже офіційно заявила про звільнення з Росії і, наскільки мені відомо, робить усі можливі кроки, щоб завершити цей процес якнайшвидше.

А ще, виявила цікавий момент: у вас порожній профіль і пишете тільки в наших відгуках. Це досить підозріло, чи не знаходите?

Підтримали: Marina Herasymchuk