Andersen

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Чернігів, Черкаси

18 січня 2022 11:34

Yaroslav Matushevych, Senior Software Engineer в Better.uk

This company discriminate people on the basis of language. They force people to talk in russian in ukrainian office with ukrainians speaking team(not with foreigners). If you speak ukrainian you will be discriminated here!
Найгірша, українофобська компанія, з офісами в країні агресорі — Росії.

Якщо хтось хотів сказати автору: «та камон чувак що ти до мови приїбався. Дай сраці сіна»

Ось вам коротко і ясно недавня новина (з російського сайту між іншим)
www.gazeta.ru/...​21/12/07/n_16977055.shtml

В странє свабоднай і агромнай за сам лише паралельний переклад 2х табличок в метро іноземною мовою (тобто ніхто російську не видаляв, просто поряд з російською написали ще 2а мовами). Причому не по всій Москві, а лише на 2х станціях, що поблизу міграційних служб щоб емігрантам було легше туди дістатись.

Для граждан вєлікай свабоднай 2 бляцьких таблички в метро з паралельним перекладом — це раздраженіє і зазіхання на суверенітет.
А тут уже як мінімум 2м людям відмовили у співпраці суто із-за їх бажання спілкуватись із співвітчизниками державною мовою (з іноземцями люди продемонстрували готовність говорити англійською чи навіть на крайняк тою ж російською). І вам ще лізуть думки: «та це прийобки якісь»

Робіть висновки

Офіційний коментар від нашого Co-founder: dou.ua/...​rums/topic/36062/#2323744

Не коментар, а відписка.

Якщо уявити, що у вас всі адекватні.
Просто рекрутер українофобка попалась. Ну буває..

То чого її досі публічно не звільнили?

Всякі там: «ми проводимо тренінги», «ми слідкуємо за якістю», залиште їх собі. Якби я вірив словам людей, то думав би ніби Росії на кордонах нема і що це не вони, а все та зла Америка і т д.

Хочете діалогу з ком’юніті — робіть діалог, а не спам до відгуків.
Хочете виправити помилку за яку жостко соромно — звільніть рекрутера і пообіцяйте робити так з всіма іншими якщо подібне повториться.