Andersen

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Чернігів, Черкаси

16 січня 2022 21:34

Николай Мижигурский, Rockstar

Безумовно ви, як приватна компанія маєте право будувати свою стратегію найму як забажаєте.
Ну а ми, як ком’юніті, маємо право підсвічувати компанії що дискримінують україномовних кандидатів.

Підтримали:  Roma Omarov Iryna Rotanova Nazar Kosiv Iryna Boychuk Alex Iskandar Давид Дмитренко Андрій Куцевалов Ruslan Webb Boris Zakshevsky Oleksandr Vashchyshak Financier LLC James Frenk Fairy Good Volodymyr Bondar Максим Просторов Lyubov Semenchuk Nataliia Ovchinnikova Николай Овсейчук Andriy Bulbuk Yaroslav Ryzhankov Володимир Natalia Bashkatova Taras Hnatkiv Мykhailo Symynyuk Karina Belman Mykola Morgunenko Ігор Головацький Andrii Omelchuk Анна Соловей Artem Ivanov Khrystyna Fedyna Anton Vorobiev Kateryna Vaida Nataliia Tkachenko Mykola Mikhaylenko Andrii Kapustiak Oleg Haidash Андрій Petro Zlobenko Andrew Tсygankov Yevhen Danchenko Анатолій Траксель Bogdan Ovcharov Marina Pali Oleksii Shlemko Ihor Vietokhin Serhii Soboliev Viktor Didkovskyi Дмитро Ярощук Valeriy Kuzin Artem Blazhko Kateryna Kondratiuk Alexandr Movchan Andriy Nichik Ihor Soroka Oleksandra Kryvoshapka Дубовик Дмитро Валентин Кияница Богдан Надія Бурімка Alex Ryoma Anton Isayev Кирилл Терещенко Grigoriy Kravchenko Oleksandr Dekhteruk Valentin Saulyak Vitalii Omelkin Yaro P Pavlo Marvin Олександр Кондратенко Pavlo Tsymbaliuk Bohdan Igor Novik Roman Topka Serhii Koval Ivan Puchko Svitlana Chernyhivska Kostiantyn Kolesnichenko Liliia Sydorenko Kyrylo Jaroschenko Andrii Uhryniuk Dmytro Chashchin Yuriy Uvarov Yaroslav Lopushansky Anthony S Alex Станіслав Публіка Maksym Lynnyk Ярослав Характерник Artem Maxim Kalinovich Eugene Filimonov Pavlo Shatokhin Andriy Furmanyuk Сергій Шеховцов Oleksandr Suvorov Роман Супроткін Oleg Hayevskyy

Офіційний коментар від нашого Co-founder: dou.ua/...​rums/topic/36062/#2323744

Не коментар, а відписка.

Якщо уявити, що у вас всі адекватні.
Просто рекрутер українофобка попалась. Ну буває..

То чого її досі публічно не звільнили?

Всякі там: «ми проводимо тренінги», «ми слідкуємо за якістю», залиште їх собі. Якби я вірив словам людей, то думав би ніби Росії на кордонах нема і що це не вони, а все та зла Америка і т д.

Хочете діалогу з ком’юніті — робіть діалог, а не спам до відгуків.
Хочете виправити помилку за яку жостко соромно — звільніть рекрутера і пообіцяйте робити так з всіма іншими якщо подібне повториться.