Andersen

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Чернігів, Черкаси

13 січня 2022 13:19

Alla Moisieieva, React Native Developer в Andersen

Andersen — компания возвомжностей и семейной атмосферы 🌻
Компания дает очень много стажерам, кто только начинает свой путь — вам сюда. Тут регулярно проводят наборы на стажировки по разным направлениям, очень мощная теоретическая и практическая база.
Я начинала в Andersen с курсов-интенсивов по JS и React — лекции в вечернее время по 1 месяца каждый блок, после каждого блока было проходное собеседование, далее я попала в лабораторию, где мне предложили выучить React Native, я рискнула и мне очень понравилась эта технология ! У меня было индивидуальное обучение, приставлен ментор, который всегда был на связи и был заинтересован в моем прогрессе. Ровно через 2 месяца я уже попала на коммерческий проект, в котором сейчас и работаю.
Об Andersen могу говорить только с любовью и благодарностью ! 💛
По моим наблюдения люди тут счастливы, регулярно проводятся мероприятия, мастер-классы, тимбилдинги, курсы английского в офисе, в зуме и скидки у партнеров, регулярный розыгрыш подарков, бонусы за внутренние активности и другие плюшки.
Офис в Одессе с видом на море — мечта все жизни 🌊

Не могу пройти мимо обсуждения ниже насчет украинского языка...

Друзі, давайте буде дружелюбнішим і терпимішим до один одного, робота в команді це завжди компроміс, а якщо ви не згодні, то ваші звинувачення компаній не заслужені! Звичайно, якщо є вибір говорити українською, російською, білоруською, польською чи англійською з членами команд, це зручно та приємно, але якщо так складається що в тій чи іншій команді Україна працюватиме з Білоруссю, то потрібно або йти на компроміс, або шукати далі, а не ображати компанію, навіть із нею не познайомившись!
ІТ — це про гнучкість і про роботу з усім світом, а не про образи та принципи.

Бажаю всім знайти свою компанію та команду мрії, моя така компанія — це Andersen🌻

6 коментарів

І як цей компроміс виглядає в Андерсен? «Украіна двуязичная страна, паетаму ми работаем только с тємі кто гаваріт па руски» — так?
Чому не обрати компромісом англійську? Чи в кожній команді є принаймні 1 людина що не знає англійської і компанія ніяк це не виправляє?

P.S. Я чесно не розумію ідею засирання відгуків про компанію нагадуванням, що вона українофобна (від людей, які з нею не перетинались),
але ваш відгук — це лицемірство, хоча скоріше за все ви і справді вірите в те що написали і не бачите проблему в своїх словах.

Andersen — компания возвомжностей и семейной атмосферы 🌻.

Вже цього достатньо, щоб припинити співпрацю з компанією.

Ще напишіть про «братські народи».

Якщо вас тримають у заручниках та примушують писати такі жалюгідні коментарі, дайте якийсь знак. Якщо це власна ініціатива щоб вислужитися перед роботодавцем — мені вас шкода (ні)

Компанія відмовила українцю в Україні в наймі з ЄДИНОЮ причиною — він розмовляє українською. Ну-ка ще раз, що там про гнучкість, дружелюбність, терпимість — повторіть, будь ласка.

Какой, нафиг, компромисс, в украинской компании заставлять украинца говорить по-русски? Компромисс — это разрешить русскоязычному говорить в рабочее время по-русски, потому что этого не требует законодательство. Компромисс — это терпеть русский язык не смотря на войну с Россией. Алла, все предлагаемые вами «комромиссы» заканчиваются Одесской Народной Республикой и бегством из нее. Мы уже в Донецке это проходили, спасибо. Что-то я там не вижу офиса вашей компании. А он мог бы там быть.