Andersen

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Чернігів, Черкаси

5 листопада 2021 20:36

Bohdan Makohin, Presales Architect в Lobyco

Якщо ви українець і очікуєте спілкуватись українською, починаючи зі співбесіди, то вам не в Андерсен

В компанії основною мовою спілкування є російська, навіть якщо український офіс. Як так вийшло? Мені важко сказати, бо, ЕПАМ, наприклад не ставить таких вимог.

Підтримали:  Roma Omarov Nazar Maidan Aspid Юрій Бережний Financier LLC Fairy Good Иван Мусиенко Зіновій Гулій Andriy Samotis Lubomyr Huzar Ольга Когнітенко Olha Ivanytska Igor Galytskyi Yaroslav Prokopovych Dina Yevtushyna Максим Зайцев Dima Sherstyuk Svitlana Sabishchenko Yuliia Lysenko Програміст здорової людини Павло Білоциц Natalia Bashkatova Yuriy Chertkov Taras Hnatkiv Mykola Frich Evgen Gafenko Nataliia Sabadash Kateryna Post Mykola Morgunenko Артем Щербак Dev Dev Brave Raccoon Olena Hedeon Михайло Мартинюк Yana Reva Anton Som Artem Ivanov Khrystyna Fedyna Andrii Boiko Alevtina Lopata Vadym Khomenko Denys Shevchuk Yaroslav Matushevych Mykola Mikhaylenko Artur Kuzmich Eugene Dudnyk Андрій Bohdan Melnyk Maksym Serba Yuliia Okopna Olexandr Romanowsky Andriy Konstantinov Vitalii Radchenko JP Нanna Maistrenko Yan Donovan Bogdan Ovcharov Marina Pali Viktor Levytskyi Bohdan Bohdan Yulia Kutsai Ihor Vietokhin Serhii Soboliev Viktor Didkovskyi Дмитро Ярощук Rodion Ponomarenko Volodymyr Khandiuk Dmytro Demkovych Alexander Pavlyuchuk Alexandr Movchan Yuriy Yastreb Serhii Kuksov deleted Василь Когут Polina Yemelianenkova Volodymyr Danchenko Serhey Tsybulskyi Anastasiia Barabash Денис Водотієць Alex Baranets Artem Lysyak Валентин Кияница Andrii Dobrosynets Oleksandr Katrusha Богдан Senseye Anatolii Olesh Артем Бебик Olexii Khimchenko Yura Huber Богдан Ващишин Vladyslav Mihun Артём Гуминский Anatolii Medvedchuk Bohdan Vovchuck Nickolay Komar Andrey Volovodovskii Slava Petrochenko Valerii Synenko Кирилл Терещенко Grigoriy Kravchenko Alex Kozubets Sergii Sukhanov Yaroslav Strontsitskyi Vitalii Omelkin Роман Марінський Margo Eigi Марк Сахаров Pavlo Tsymbaliuk Bohdan Oleg Zinoviev Roman Topka Oleg Fedorov Anatolii Ivan Puchko Пухальський Микола Liliia Sydorenko Антон Карпенко Andrii Skrypnyk Kyrylo Jaroschenko Максим Мася Andrii Uhryniuk Vlad Ko Danylo Pavenko Oleh Ivashko Olexii Leleka Oleksandr Nahirniak Микита Підлісняк Pavlo Andriiesh Anthony S Alex Sanya L Maksym Lynnyk Ярослав Характерник Natalia Biloshytska Lenur Vlad Skachkov Artem Komisarenko Taras Leskiv Ilya Guy Denys Ievstratenko Oleksandr Martyniuk Solomiya Nazarkevych Pavlo Shatokhin Illia Grybkov Igor Petrov Taras Tymchyshyn Oleksandr Suvorov Вавилен Татарский Ruslan Mogilevskiy Petro Sasnyk Oleh Yermokhin

8 коментарів

מצב מוזר. יותר מכל, זו חברה רוסית ענייה שרוצה עובדים מיומנים מאוד אבל לא לוקחת בחשבון את הלאום שלהם.

An “international” company with a representative office in Ukraine is communicating in “international” Russian language, cannot consider a person who speaks “not international” English and local Ukrainian language

Вітаємо. У нашій компанії немає жодної основної мови спілкування і немає жодних правил щодо цього. В будь-якому офісі, в курилці, в робочих чатах співробітники можуть спілкуватися тією мовою, якою їм комфортно. Якщо вас хтось намагається переконати в зворотному — можете сміливо скаржитися своєму менеджеру, оскільки для нас ця позиція є принциповою.

Єдина причина, з якої вам може знадобитися знання російської мови — якщо передбачається робота у змішаній команді. Окрім України, у нас є офіси і співробітники в Білорусі, Росії та Польщі. І всередині команди дійсно виникає необхідність спілкуватися тією мовою, яку розуміють всі її учасники. У першу чергу, з міркувань ввічливості.
Цей момент завжди можна уточнити на співбесіді і, якщо мовне питання для вас є важливим, вас завжди попередять заздалегідь.

Дякуємо за питання, ми завжди готові пояснити свою позицію.

Фу, блювати від вашого пі*дежа хочеться

Підтримали: Андрій

Згідно Закону про мову роботодавець не має права змушувати будь кого розмовляти мовою відмінною від українською. За винятком ситуацій, коли необхідно обслуговуватим іноземних клієнтів або створювати матеріали, адресатами яких є іноземці. Тому якщо це порушення закону України. Чи компанія обслуговує російських клієнтів?