Anadea

Дніпро, Аліканте (Іспанія)

Усім привіт) Хочу залишити відгук про компанію. Я прийшла в цю компанію на позицію тім-координатора (але одразу сказала, що хочу вирости в ПМ). До цього я працювала в будівництві і мала досвід як ПМ, але вирішила свічнутись в айті)) В мене не було випробувального терміну(що дуже незвично, але ефект «ти не намагаєшся бути гарнішим, аби взяли.а просто працюєш» — діє.
В перші кроки мене дуже підтримувала Дарʼя — тім координатор команди — надавала мені усю інформацію і усю підтримку. Пильно слідкувала, щоб я не перепрацьовувала)) І піклувалася про мій настрій і задоволення роботою. Усі мої ініціативи активно підтримувалися і на усі питання, які я ставила, мені терпляче відповідали. Мене не «кидали» в проект, а бережно заводили «за ручку» і показували що і як. За що велика подяка!

Спочатку я провела ван ту вани і познайомилася з командою — це прекрасні люди, які з радістю допомагають мені в усьому. Показують і розказують, що і як працює.(для мене це дуже важливо, бо коли ти новачок в сфері, то дуже приємно, що люди відкриті поділитися).

ТІм лід команди — Євген, готовий вписатися за тебе і допомогти. Завжди вислухає думку і дасть пораду.

З часом (десь пів року) я виросла в ПМ, чому дуже рада, бо це саме те, що хотіла. І взагалі мені дуже подобається, що в мене є можливість реалізовувати свої задумки і «творити» як менеджер.

Тому я дуже вдячна компанії і команді. Вважаю, що мій старт в ай ті був найкращим, який тільки міг бути.

Написала рекрутерка в LinkedIn та запропонувала розглянути вакансію Go Developer
На моє запитання про юридичну інформацію відповіла:

Законодавчо доступ до юридичної інформації є конфіденційним

В Україні законодавчо юридична інформація про компанію є публічною тому відповідь рекрутерки насторожила

Проаналізував компанію Anadea детальніше та знайшов зв’язок з білоруською ООО «Крононсофт», раніше називалась ЧУП «Анахорет»
Створив тему на DOU Аналіз публічної інформації про компанії Anadea, Anahoret, Tensorway та Krononsoft та відправив рекрутерці

Тема була створена ще у вересні, три місяці пройшло, від компанії досі жодної відповіді тому запитання залишається актуальним:

Скільки податків компанія платить у білоруських бюджет?

Звернення до співробітників компанії Anadea:
Якщо компанія на сторінці профілю на DOU пише «Ми переймаємося справами ЗСУ та підтримуємо наших захисників, захисниць та їхні родини» то будь ласка уточніть якого роду підтримка
Якщо компанія Вам відповіла, що підтримують ЗСУ фінансово то ви як співробітник можете попросити у компанії квитанції та перевірити їх на check.gov.ua

Підтримали: Mykhailo Horshenin

На річницю у компанію напишу пару слів про неї )
Anadea різна, адже у компанії діє принцип «команд» і кожна з них налагоджує процеси трохи по своєму. Це додає гнучкості у багатьох аспектах роботи. Але спільним завжди є відкритість та бажання допомогти.
За рік у компанії я насправді виріс і жодної хвилини не жалкував що обрав саме Anadea.
Все що компанія пише у своїх вакансіях вона виконує на 100%.
Якщо ти з Дніпра, то тобі гарантований неймовірний драйв Дніпровського офісу (навіть війна цього не змінила).
Тож раджу Anadea як роботодавця та дружню команду!

Ровно год назад я пришла в эту замечательную компанию. Я помню свой восторг после первого рабочего дня, и за год он совсем не уменьшился, только вырос и превратился в большую любовь к Anadea. На мой взгляд, компанию, в первую очередь, делают люди. И по этому пункту коллективу полный зачет. Во-вторых, есть развитие: профессиональное, личностное, сама компания не стоит на месте. Приятно, что топы открыты ко всему новому и живут компанией. И, наконец, здесь чувствуешь, что тебя ценят, к тебе прислушиваются, стараются сделать работу интересной и мотивировать (и маленькими, и большими плюшками) на достижение результата. Спасибо!

Безумно рада была работать в Анадеа! Прекрасный менеджмент, отличные условия труда, руководство, которое слышит, направляет, помогает и поддерживает. Однозначно, 10 из 10, по всем критериям! Также поддерживаю каждое слово, написанное коллегами ниже, без исключений!

В компанию меня взяли на стажировку, без опыта работы и я попал в замечательный коллектив, со специалистами которые увлеченны своей работой и всегда готовы прийти на помощь.
Компания проводит множество ивентов, которые подталкивают открывать новые грани в себе и расти более качественно как программист.
Очень радует отзывчивое руководство, которое всегда выслушает проблемы да и просто можно пообщаться на разные темы ибо компания создана программистами для программистов, а озвучивание дальнейших планов на развитие и обсуждение их на общих собраниях, оставляет уверенное ощущение себя единым целым с компанией.
Ну и конечно же радует возможность выбора офиса, соц пакеты и тд.

Самая большая ценность и радость в работе — это коллектив, где каждый профессионал своего дела и всегда готов прийти на помощь. Очень важный момент в том, что руководство действительно ценит сотрудников. Соцпакет, комфортные условия труда, свобода выбора офиса и возможность озвучивать все свои пожелания вслух создали отличную рабочую атмосферу.

Проголосував 31 співробітник