AMO

Київ, Cyprus (Larnaca)

Працювала в AMO Pictures 2.5 роки. За цей час поміняла посаду і керівників, змінювалися обов’язки й команда. Проте те, що залишалося незмінним — це фантастично турботливий підхід до працівників і високий показник, якому завжди відповідала компанія. По-перше, тут працюють справді професіонали своєї справи, найкращі люди з української кіноіндустрії. У кожного є чому повчитися і що почерпнути, навіть якщо ви не перетинаєтесь безпосередньо по роботі. В АМО величезний пакет корпоративних бенефітів, які теж безумовно спокушають. Безкоштовні обіди, спортивні секції, читацький клуб, регулярні офісні активності — і це не кажучи про лаунж-зону з приставкою. Також відзначу роботу HR-команди, яка за останній рік дуже виросла і пропонує чудові навчальні опції. Що мені особливо подобається: в компанії завжди стежать за здоровою робочою атмосферою, а тому регулярно запускають опитувальник між працівниками, який дозволяє зробити висновки про роботу на різних рівнях. За цей період пригадую тільки одну конфліктну ситуацію з колегою, з якою допомогли все владнати HRи. Ніколи не відчувала пресингу від керівництва, всі з усіма на ти, стосунки максимально відкриті й демократичні, вільний графік і формат роботи, яка націлена в першу чергу на результат, а не на кількість відпрацьованих годин. Однозначно рекомендую АМО як молодим фахівцям, які хочуть круто прокачатися в креативному ІТ-секторі, так і професіоналам, які шукають теплу команду й цікаві задачі.

Підтримали: Olena Prysiazhna

Пройшла дві співбесіди в АМО. На жаль, оффер не отримала, проте отримала розгорнутий фідбек як від рекрутера, так і від тім ліда, та дізналася про актуальні знання, яких треба набути щоб в подальшому отримати роботу в цікавій для мене сфері. Сподіваюся, в подальшому знову поспілкуватися з командою та отримати омріяну роботу!

Будьте готові, що після двох співбесід і двох тестових до вас можуть так і не повернутися з фідбеком

Вітаю, Анастасія!

Насамперед хочемо подякувати за час, який ви присвятили спілкуванню з компанією та виконанню тестового. І попросити вибачення за те, що залишили вас без зворотного зв’язку. Погоджуємося зі всіма вашими зауваженнями. Нам дійсно шкода, що ви отримали такий досвід.

Команда винесла із цього урок. Наша Talent Acquisition Team Lead Маргарита вже написала вам, щоб проговорити цю ситуацію і не було жодних непорозумінь.

Ще раз просимо вибачення за затримку з фідбеком із нашої сторони. Дякуємо та спокійного дня!

Відправляв відгук в djinni, сказали що розглянуть і дадуть відгук ... досі жодної відповіді, при тому що писав і запитував хоч якусь інфу — просто ігнор.

Добрий вечір!

Артур, дякуємо, що написали. Розуміємо, що це неприємна ситуація для вас, так само як і для нас.

Ми перевірили інформацію на Djinni. Дійсно, рекрутер, яка працює над цією вакансією, залишила вас без зворотного зв’язку. Перепрошуємо за це. Погоджуємося, що кандидати мають отримувати своєчасний фідбек і це не норма залишати їх без відповіді. Дякуємо, що звернули увагу.

Рекрутер вже зв’язалась з вами, щоб проговорити все, в тому числі й більш детальний фідбек. Ще раз просимо вибачення за цю ситуацію та бажаємо найскоріше знайти компанію та команду, яка максимально вам підходитиме.

Я нещодавно в Амо, але вже бачу ентузіазм і інтерес до своєї справи у співробітників та менеджменту. Компанія заточена на те, щоб покращуватись, пробувати нове і такий підхід дає співробітникам великі можливості для розвитку. Тож я в першу чергу рекомендувала б компанію як нескінченний плацдарм для втілення нових ідей.
Разом із бажанням покращуватись, тут постійний рух, бо компанія не боїться пробувати, тому багато речей переживають тут постійну трансформацію. І така атмосфера не дає застоятись і занудьгувати.
Є нюанс цієї системи — багато в чому немає впорядкованих процесів, проте їх відсутність дає можливість будувати їх самостійно.
Загалом, Амо — компанія для дорослих та самостійних фахівців, яким не потрібно, щоб їх вели за руку, і які хочуть при цьому досягати нових результатів. Для такої категорії людей тут є безмежні можливості.

На цьому тижні був мій останній день в Амо. Так як я завжди читаю відгуки на доу, то вирішив теж контриб’ютити, тому тримайте чесний та вичерпний фідбек.

Працював у компанії 3 роки, спочатку у веб команді, а потім у R&D, яке на початку березня потрапило під скорочення.

Три роки з Амо пролетіли непомітно, так і повинно бути, коли задоволений процесом. За цей час було отримано багато нового досвіду та приємних спогадів.

Які плюси роботи в Амо?
— це справжнє продуктове IT, як і усі компанії у холдингу Genesis
— доступ до екосистеми Генезису, а це: ведення ФОП, вирішення лігал питань, навчання у внутрішніх школах (product, soft skills, тощо), внутрішні ком’юніті по всіх напрямках, спортивні групи (футбол, волейбол, біг, бокс, та інші), корпоративний лікар
— люди, люди і ще раз люди — це головний плюс Амо, та Генезису загалом. Тут зібрались розумні та досвідчені, ці люди мотивуюсь, з ними цікаво спілкуватись та проводити час. Звісно це завдяки ретельному відбору кандидатів, які зазвичай проходять 5 етапів співбесід.
— досвідчений менеджмент та добре налагоджені процеси, мінімум бюрократії
— відмінний ворк/лайф беленс
— сучасний офіс на Подолі поруч з метро
— сніданки та обіди в офісі, фрукти, снеки, напої та мільйон різновидів чаю
— є корпоративний масажист, уроки інглішу, йога, бокс та інші активності
— з початку війни з’явився фул ремоут, якого дуже не вистачало під час пандемії
— видають сучасну техніку, в тому числі макбуки про на М процесорі
— півтора роки тому провели крутий ребрендинг разом з banda agency, компанія все більше стає самостійною та незалежною від Генезису
— компанія партнериться з благодійними фондами та наближає перемогу

А які мінуси?
— платять меньше медіани по ринку
— переглядають зарплату раз на рік, коли про це нагадуєш. Деякі не отримували рев’ю півтора роки. Коли я тільки прийшов у компанію, обіцяли робити рев’ю два рази на рік.
— мінімальний пакет при скороченні, виплачується тільки відпустка. На фоні нещодавніх скорочень у інших компаніях, в Амо не дають додаткову ЗП, техніку, тощо.

Звісно я рекомендую Амо та компанії в холдингу Генезис. Працювати тут у задоволення і тебе оточують дуже класні люди)

Продуктове IT здорової людини

Прийшов в АМО майже 2 роки тому на посаду продуктового аналітика і це було моїм кращим рішенням за останніх 10 років життя)

Поділюсь враженнями, бо на мою думку є чим поділитись. Спробую бути чесним, наскільки то можливо

Компенсація: Above average, регулярно переглядається — ніразу не чув щоб хтось скаржився. Затримки зарплати хоч на день не було ніразу за 2 роки

Умови праці: офіс на Подолі, який з вулиці виглядає як контора з продажу металопластикових вікон, всередині — продуктова айтішка з приставками, безкоштовними сніданками з «Завертайла», кавою «MadHeads» і мільйоном інших ніштяків, підібраних з турботою)

Кар’єра: компанія дуже динамічно розвивається, нові посади і виклики з’являються постійно, більшість менеджменту еволюціонували з фахівців всередині компанії. Якщо ти хочеш і можеш брати на себе відповідальність і проявляти ініціативу — проблем з цим не виникне.

Проект: Health&Fitness додатки, які допомогають людям бути здоровими. Як на мене це приємніше, ніж сегменти що паразитують на залежностях людей чи вводять користувачів в оману. Як мінімум — для карми то точно в плюс)

Компанія/Лояльність: максимальна) я не чув прикладів з інших українських компаній про аналогічний рівень підтримки своїх співробітників під час повномасштабного вторгнення.

Основна перевага — люди, які тут зібрались. Абсолютно кожна людина, з якою я перетинаюсь на корпоративних заняттях з боксу/йоги, на курсах, по роботі чи за кавою зранку — цікава, приємна і хоче робити свою роботу якісно.

З недоліків — якшо ти звик працювати за чіткими гайдами, документацією і прописаними процедурами то тобі в нас може бути важко. Більшість процесів зараз якраз на етапі формування і якшо тебе це не драйвить — буде важко вивозити цей хаос)

Загалом, в АМО зібрались цікаві, розумні й мотивовані люди з якими цікаво)

Маю приємний досвід співбесід.
Дуже приємно поспілкувались як з HR так і з Team Lead:)
Вдячна за такий досвід спілкування і гарне відношення до кандидатів)
Бажаю кампанії реалізувати свої плани та залучити всіх необхідних людей для їх реалізації:)

Хочу поділитися відгуком про компанію у розрізі найму персоналу.
Відразу зазначу, що подавалася на неІТішну job. Я спілкувалася з Дарією Пшеничною, вакансію знайшла через Linkedin.
По-перше мені відразу прийшла автовідповідь про отримання мого резюме, повірте, не всюди ще це добре відточено.
По-друге, Даша дуже швидко відповіла і призначила інтерв’ю з нею, а потім і з операційним директором.
На жаль, наші бачення не співпали стратегічно, але у мене залишився приємний досвід від спілкування. І знаєте, це дуже круто, що Даша завжди знаходить час відповісти, навіть якщо у неї сотні подібних кандидатів. До речі, я побувала в офісі у Києві на Подолі, там приємна і хороша атмосфера :)
Сподіваюся, компанія зможе реалізувати задумані ідеї і команда знайде, кого шукає.