AMO

Київ, Ларнака (Кіпр)

Чула хороші відгуки про компнаію, проходила тут співбесіду, і залишились лише найкращі враження від знайомства і комунікації з рекрутером Dasha Pshenychna. Також хочу відмітити конструктивний і щирий фідбек, в якому підсвітили сильні сторони, і підказали чого бракує для позиції. Один з дійсно небагатьох випадків, де відчувається уважність до кандидата та прозорість в комунікації і відборі, тож АМО і надалі буде в списку компаній, до яких хочеться потрапити і за якими слідкую.

Розповім я про свою історію з Амо.
До цього ніколи не працював в продуктовій компанії, мав досвід в FMCG та невеликий досвід в Ed-Tech.
Почалося все зі спілкування з Вʼячеславом. Він себе показав як професійний рекрутер і після спілкування з ним я одразу засвітився і дуже чекав на скоріший фітбек. Ось пішов вже майже 6 місяць як я тут працюю системним адміністратором. Хочу сказати що тут дуже круто та сімейно! Дякую дуже Operations Team та крутому COO за легку адаптацію та за те що завдяки їм ці майже 6 місяців пройшли як один день, а відчуття наче вже працюєш тут дуже давно.
А найголовніше — не бійтеся себе проявляти, в Амо це дуже цінується та без підтримки ти явно не залишишся.
Хочу сказати що Амо — це найкраще що зі мною ставалося)

Проходила тут співбесіду, то ж напишу відгук:
Давно слідкую за компанією. АМО було в списку команд, до яких я хотіла потрапити, бо мені подобався їх продукти, за якими я слідкую. І коли побачила вакансію Senior Graphic Designer дj AMO apps, зрозуміла, що треба діяти. Я пройшла перше інтервʼю з Дашею Пшеничною, яке лишило дуже приємні враження.
Мені надали тестове, про яке я отримала розгорнутий фітбек і яке дуже сподобалось Вероніці. Вже на наступному етапі з операційним директором Веронікою ми відверто поговорили про їх і мої очікування. Мені сподобалось спілкування, сподобались всі умови і я вже морально готувалась до офера, чула на дзвінку «нам потрібні такі люди» і «твої знання відповідають нашим запитам». Я відчула на дзвінку таку теплу, френдлі атмосферу, і відчуття, наче я вже тут працюю, відчула вайб з попередньої роботи... Але після інтервʼю прийшов звороній звʼязок про те, що їм було дуже приємно спілкуватись, що вони побачили в мені професіонала, проте не готові зі мною рухатись через мої матеріальні очікування, які були від початку більші. Хоча я поступилась сумою до тієї, яку вони самі запропонували, але і цього було не достатньо. А зараз все так же ця вакансія висить в пошуках.
Дуже прикро, адже 2 тижні моїх сил, сподівань і очікувань стали марними.

Але мабуть то на краще. Значить моє краще майбутнє точно не тут=)
А компанії бажаю успіхів! Вони круті!
Можливо, колись і попрацюємо разом =)

Надіє, вітаю!

Дякую за відгук щодо нашого рекрутингового процесу. Для нас дуже цінно, що ти зацікавилася компанією, продуктами, а також приділила час спілкуванню.

Хочу прокоментувати декілька моментів.

Твої знання та навички дійсно відповідають вимогам до нашої позиції Senior Graphic Designer і ми не маємо сумнівів щодо твоєї експертизи.

На зустрічі з операційною менеджеркою Веронікою ми говорили про твій подальший розвиток як професіонала, твої майбутні цілі та про те, що компанія може запропонувати на цій ролі. Після спілкування ти отримала зворотний зв‘язок, де я підсвітила як фінансовий, так і професійний чинник.

Приймаючи фінальне рішення, більшу роль усе ж таки зіграв професійний чинник та наявні завдання для цієї позиції. Нам важливо, який розвиток ми можемо надати спеціалісту, щоб він міг брати на себе більше відповідальності, закривати складніші задачі й рости фінансово. На цьому етапі зрозуміли, що не можемо гарантувати цього розвитку, з огляду на те, що ти вже виконувала функції Head of Design Department. Тому команда вирішила продовжити пошук людини, якій ми впевнено можемо забезпечити зростання в майбутньому.

Мені шкода, що в тебе склалося таке враження від нашої комунікації. У будь-якому випадку, будемо раді залишатися на звʼязку та в перспективі повернутися до діалогу щодо інших релевантних для тебе пропозицій!

АМО — це найкраще, що зі мною сталося в професійній діяльності)
Пройшла всі етапи на інтернатуру на позицію креативного маркетолога. Всі процеси налагоджені, зрозумілі, дуже класна комунікація.
1,5 міс чистого кайфу:
— дуже затишний офіс на Контрактовій
— постійні івенти офлайн
— обіди то взагалі займають окреме місце в сердечку ( замовляєш сам по своїм вподобанням), також сніданки, снеки, напої на будь який смак
— видається вся необхідна техніка (MacBook Pro)
— але найголовніше — дорогоцінний досвід ( мені як світчеру з корпорації аудиту — це було вкрай важливо та цікаво), і неймовірні люди — які завжди готові допомогти, привітні та креативні.
— під час стажування поринули у всі процеси створення, запуску, аналізу креативів.
— дуже вайбовий був випускний ( так-так прям градуейт парті — там де ми показували випускні роботи, робили самері, отримали сертифікати, подаруночки та багато-багато приємних слів)
Мені дуже приємно, що компанія побачила в мені той самий вогник — який необхідний для креативщика))
Мені пощастило бути серед тих щасливчиків, яким запропонували оффер після стажування — чому я безмежно рада і компанія надає абсолютно всі можливості, щоб рухатися, розвиватися та досягати нових вершин в маркетингу та знаходити ті самі зірочки креативів, які будуть задавати тренди на ринку)
Також в компанії дуже багато різних плюшок як і від самої компанії, так і від системи Генезіс:
— багато корпоративних знижок
— різні види спорту ( функціонал, йога, стретчінг, бокс і тд)
— дуже флексібл графік роботи ( є час на ранкову розкачку для сов)) — але коли тебе чекають смачні сніданки в офісі, то точно знайдеш в собі сили прийти раніше)))
— курси англійської і багато ще чого цікавого))
Дуже рада, що зі мною трапився АМО — не могла навіть і уявити до цього , що робота може бути настільки в кайф — а це запорука успіху та уникнення вигорання))))

Як би вмістити всі емоції в текст, щоб не вийшло тиради. Проходив у компанії креативну інтернатуру — AMO Creative Internship, яка проходила з 17.10 по 28.11 2023 року. Майже 1.5 місяці інтенсивного навчання із супер-крутими кураторами, теплими й цікавими офлайн івентами і смачними сніданками та обідами в офісі)
По-перше, порадувала техніка. Кожному видали MacBook Pro)
По-друге, від процесу найму до онбордингу все було зрозумілим, чітким та простим) Ніякої складної бюрократії та зайвих фраз. У дотику знаходяться організатори для того, щоб вирішити будь-які запитання.
По-третє, офлайн-івенти. Це були супер цікаві збори з піцею та смачними напоями. Що найбільше запам’ятав це гру «Маркетиум» (схожа на Аліас тільки зі словами виключно зі сфери маркетингу). Було азартно, весело та смішно))
Четверте, це сніданки та обіди. Є багато вибору та під смак кожного. Не потрібно думати за їжу під час роботи. Це дуже сильно економило мій час. Дуже)
Ну і п’яте, що виділив, так це люди... Організатори, куратори, ментори... Вони просто в серденько 🩵 Я познайомився із багатьма дуже крутими, світлими та чуйними колегами. Дякую AMO за цей час, досвід та емоції)

Працювала в AMO Pictures 2.5 роки. За цей час поміняла посаду і керівників, змінювалися обов’язки й команда. Проте те, що залишалося незмінним — це фантастично турботливий підхід до працівників і високий показник, якому завжди відповідала компанія. По-перше, тут працюють справді професіонали своєї справи, найкращі люди з української кіноіндустрії. У кожного є чому повчитися і що почерпнути, навіть якщо ви не перетинаєтесь безпосередньо по роботі. В АМО величезний пакет корпоративних бенефітів, які теж безумовно спокушають. Безкоштовні обіди, спортивні секції, читацький клуб, регулярні офісні активності — і це не кажучи про лаунж-зону з приставкою. Також відзначу роботу HR-команди, яка за останній рік дуже виросла і пропонує чудові навчальні опції. Що мені особливо подобається: в компанії завжди стежать за здоровою робочою атмосферою, а тому регулярно запускають опитувальник між працівниками, який дозволяє зробити висновки про роботу на різних рівнях. За цей період пригадую тільки одну конфліктну ситуацію з колегою, з якою допомогли все владнати HRи. Ніколи не відчувала пресингу від керівництва, всі з усіма на ти, стосунки максимально відкриті й демократичні, вільний графік і формат роботи, яка націлена в першу чергу на результат, а не на кількість відпрацьованих годин. Однозначно рекомендую АМО як молодим фахівцям, які хочуть круто прокачатися в креативному ІТ-секторі, так і професіоналам, які шукають теплу команду й цікаві задачі.

Підтримали: Olena PrysiazhnaLiliya Sinkovskaya

Пройшла дві співбесіди в АМО. На жаль, оффер не отримала, проте отримала розгорнутий фідбек як від рекрутера, так і від тім ліда, та дізналася про актуальні знання, яких треба набути щоб в подальшому отримати роботу в цікавій для мене сфері. Сподіваюся, в подальшому знову поспілкуватися з командою та отримати омріяну роботу!

Будьте готові, що після двох співбесід і двох тестових до вас можуть так і не повернутися з фідбеком

Вітаю, Анастасія!

Насамперед хочемо подякувати за час, який ви присвятили спілкуванню з компанією та виконанню тестового. І попросити вибачення за те, що залишили вас без зворотного зв’язку. Погоджуємося зі всіма вашими зауваженнями. Нам дійсно шкода, що ви отримали такий досвід.

Команда винесла із цього урок. Наша Talent Acquisition Team Lead Маргарита вже написала вам, щоб проговорити цю ситуацію і не було жодних непорозумінь.

Ще раз просимо вибачення за затримку з фідбеком із нашої сторони. Дякуємо та спокійного дня!

Відправляв відгук в djinni, сказали що розглянуть і дадуть відгук ... досі жодної відповіді, при тому що писав і запитував хоч якусь інфу — просто ігнор.

Добрий вечір!

Артур, дякуємо, що написали. Розуміємо, що це неприємна ситуація для вас, так само як і для нас.

Ми перевірили інформацію на Djinni. Дійсно, рекрутер, яка працює над цією вакансією, залишила вас без зворотного зв’язку. Перепрошуємо за це. Погоджуємося, що кандидати мають отримувати своєчасний фідбек і це не норма залишати їх без відповіді. Дякуємо, що звернули увагу.

Рекрутер вже зв’язалась з вами, щоб проговорити все, в тому числі й більш детальний фідбек. Ще раз просимо вибачення за цю ситуацію та бажаємо найскоріше знайти компанію та команду, яка максимально вам підходитиме.

Я нещодавно в Амо, але вже бачу ентузіазм і інтерес до своєї справи у співробітників та менеджменту. Компанія заточена на те, щоб покращуватись, пробувати нове і такий підхід дає співробітникам великі можливості для розвитку. Тож я в першу чергу рекомендувала б компанію як нескінченний плацдарм для втілення нових ідей.
Разом із бажанням покращуватись, тут постійний рух, бо компанія не боїться пробувати, тому багато речей переживають тут постійну трансформацію. І така атмосфера не дає застоятись і занудьгувати.
Є нюанс цієї системи — багато в чому немає впорядкованих процесів, проте їх відсутність дає можливість будувати їх самостійно.
Загалом, Амо — компанія для дорослих та самостійних фахівців, яким не потрібно, щоб їх вели за руку, і які хочуть при цьому досягати нових результатів. Для такої категорії людей тут є безмежні можливості.

На цьому тижні був мій останній день в Амо. Так як я завжди читаю відгуки на доу, то вирішив теж контриб’ютити, тому тримайте чесний та вичерпний фідбек.

Працював у компанії 3 роки, спочатку у веб команді, а потім у R&D, яке на початку березня потрапило під скорочення.

Три роки з Амо пролетіли непомітно, так і повинно бути, коли задоволений процесом. За цей час було отримано багато нового досвіду та приємних спогадів.

Які плюси роботи в Амо?
— це справжнє продуктове IT, як і усі компанії у холдингу Genesis
— доступ до екосистеми Генезису, а це: ведення ФОП, вирішення лігал питань, навчання у внутрішніх школах (product, soft skills, тощо), внутрішні ком’юніті по всіх напрямках, спортивні групи (футбол, волейбол, біг, бокс, та інші), корпоративний лікар
— люди, люди і ще раз люди — це головний плюс Амо, та Генезису загалом. Тут зібрались розумні та досвідчені, ці люди мотивуюсь, з ними цікаво спілкуватись та проводити час. Звісно це завдяки ретельному відбору кандидатів, які зазвичай проходять 5 етапів співбесід.
— досвідчений менеджмент та добре налагоджені процеси, мінімум бюрократії
— відмінний ворк/лайф беленс
— сучасний офіс на Подолі поруч з метро
— сніданки та обіди в офісі, фрукти, снеки, напої та мільйон різновидів чаю
— є корпоративний масажист, уроки інглішу, йога, бокс та інші активності
— з початку війни з’явився фул ремоут, якого дуже не вистачало під час пандемії
— видають сучасну техніку, в тому числі макбуки про на М процесорі
— півтора роки тому провели крутий ребрендинг разом з banda agency, компанія все більше стає самостійною та незалежною від Генезису
— компанія партнериться з благодійними фондами та наближає перемогу

А які мінуси?
— платять меньше медіани по ринку
— переглядають зарплату раз на рік, коли про це нагадуєш. Деякі не отримували рев’ю півтора роки. Коли я тільки прийшов у компанію, обіцяли робити рев’ю два рази на рік.
— мінімальний пакет при скороченні, виплачується тільки відпустка. На фоні нещодавніх скорочень у інших компаніях, в Амо не дають додаткову ЗП, техніку, тощо.

Звісно я рекомендую Амо та компанії в холдингу Генезис. Працювати тут у задоволення і тебе оточують дуже класні люди)

Продуктове IT здорової людини

Прийшов в АМО майже 2 роки тому на посаду продуктового аналітика і це було моїм кращим рішенням за останніх 10 років життя)

Поділюсь враженнями, бо на мою думку є чим поділитись. Спробую бути чесним, наскільки то можливо

Компенсація: Above average, регулярно переглядається — ніразу не чув щоб хтось скаржився. Затримки зарплати хоч на день не було ніразу за 2 роки

Умови праці: офіс на Подолі, який з вулиці виглядає як контора з продажу металопластикових вікон, всередині — продуктова айтішка з приставками, безкоштовними сніданками з «Завертайла», кавою «MadHeads» і мільйоном інших ніштяків, підібраних з турботою)

Кар’єра: компанія дуже динамічно розвивається, нові посади і виклики з’являються постійно, більшість менеджменту еволюціонували з фахівців всередині компанії. Якщо ти хочеш і можеш брати на себе відповідальність і проявляти ініціативу — проблем з цим не виникне.

Проект: Health&Fitness додатки, які допомогають людям бути здоровими. Як на мене це приємніше, ніж сегменти що паразитують на залежностях людей чи вводять користувачів в оману. Як мінімум — для карми то точно в плюс)

Компанія/Лояльність: максимальна) я не чув прикладів з інших українських компаній про аналогічний рівень підтримки своїх співробітників під час повномасштабного вторгнення.

Основна перевага — люди, які тут зібрались. Абсолютно кожна людина, з якою я перетинаюсь на корпоративних заняттях з боксу/йоги, на курсах, по роботі чи за кавою зранку — цікава, приємна і хоче робити свою роботу якісно.

З недоліків — якшо ти звик працювати за чіткими гайдами, документацією і прописаними процедурами то тобі в нас може бути важко. Більшість процесів зараз якраз на етапі формування і якшо тебе це не драйвить — буде важко вивозити цей хаос)

Загалом, в АМО зібрались цікаві, розумні й мотивовані люди з якими цікаво)

Маю приємний досвід співбесід.
Дуже приємно поспілкувались як з HR так і з Team Lead:)
Вдячна за такий досвід спілкування і гарне відношення до кандидатів)
Бажаю кампанії реалізувати свої плани та залучити всіх необхідних людей для їх реалізації:)

Хочу поділитися відгуком про компанію у розрізі найму персоналу.
Відразу зазначу, що подавалася на неІТішну job. Я спілкувалася з Дарією Пшеничною, вакансію знайшла через Linkedin.
По-перше мені відразу прийшла автовідповідь про отримання мого резюме, повірте, не всюди ще це добре відточено.
По-друге, Даша дуже швидко відповіла і призначила інтерв’ю з нею, а потім і з операційним директором.
На жаль, наші бачення не співпали стратегічно, але у мене залишився приємний досвід від спілкування. І знаєте, це дуже круто, що Даша завжди знаходить час відповісти, навіть якщо у неї сотні подібних кандидатів. До речі, я побувала в офісі у Києві на Подолі, там приємна і хороша атмосфера :)
Сподіваюся, компанія зможе реалізувати задумані ідеї і команда знайде, кого шукає.