Welltech

Варшава (Польща), Лімасол (Кіпр), Україна

22 вересня 2020 18:13

Ivan Fursovych, DevOps в Amazing Apps

Працюю півроку, коротко про враження:
1. Процес рекрутингу. Якщо бути відвертим, то мене спочатку насторожив етап де потрібні були рекомендацій з попередніх компаній, але зараз розумію що це нормальний процес і відношуся до цього як до звичного процесу, співбесіда тривала близько 2-х годин, адже мені було що сказати і мене дісно зацікавила компанія:). Процес від першої співбесіди до оферу зайняв 10 днів (але в основному тому що я затягнув). Притензій жодних немає, враження тільки позитивні:))
2. Атмосфера в компанії. Легко і просто влився в колектив з перших днів, дійсно круто, що тут всі готові тобі допомогти і немає «фікусів» у компанії. Дуже комфортно себе почуваю, плюшок багато і видно, що на працівниках не економлять. Я прийшов у компанію, коли мені було 19 років і я не відчуваю тут ейджизм (по нашому дідовщина), через те що молодий колектив і взагалі, думка кожного важлива, неважливо якої він релігії, національності чи віку.
3. Технологічний стек. Про те що використовується я не буду розповідати, але можу сказати одне, я вперше бачу компанію, яка рветься використовувати щось нове, не стоїть і не тягне до останнього старе корито, а рухається вперед, адже часто буває перегораєш від того, що нічого не міняється, але це не про цю компанію)