Welltech

Варшава (Польща), Лімасол (Кіпр), Україна

4 вересня 2020 16:23

Ivanna Martyniv, Copywriter в Infopulse

Я працювала у цій компанії віддаленим копірайтером (11 місяців, жовтень 2019 — серпень 2019). З плюсів: Процес рекрутингу, зрозумілі правила, добре організована внутрішня комунікація з точки зору HR. З мінусів: Враження, що колеги на ремоуті не сприймаються як частина колективу. Коли раптово з посади пішла контент менеджер, весь об’єм її роботи робила я, а керівник проекту навіть не виходив на тет-а-тет зв’язок — і це дивно. За місяць роботи в режимі електровіника видали премію — 100 доларів )), і про підвищення посади чи оплати за показані результати не йшлося :). А потім раптово закрили проект і запропонували перейти в інший відділ, на нижчу оплату (хоча куди вже нижче) + потрібно було знову писати тестові завдання. Я такого підходу не зрозуміла, тому компанію би не рекомендувала для співпраці.

Иванна, привет! Спасибо за обратную связь.

Наша команда постоянно работает над улучшением процессов, подходов и над тем, чтобы все наши специалисты чувствовали себя частью компании.

Хочется отметить, что на тот момент были вынуждены сократить всю команду проекта. Мы говорили о возможности перехода в другой отдел, однако получили отказ, при этом организовали выплату дополнительной компенсации.

Благодарим тебя за то, что перед уходом согласилась закрыть все задачи и качественно передала дела, а также за то, что всегда была вовлеченной в работу над продуктом. Мы действительно ценим твой вклад в развитие проекта и старались отблагодарить тебя, насколько на тот момент могли.

С наилучшими пожеланиями,
HR Team Amazing Apps