Amadeus R&D Hub, Ukraine

8 ноября 2017 16:20

Oleksii Svyrydenko, Senior Software Engineer в Infopulse

Трохи більше року працюю в компанії. Коли влаштовувався — дуже розчарувала одна з співбесід (посад було декілька). Мав великі сумніви що це нормальна компанія. Але згодном зрозумів що помилявся.
Плюси: компанія дотримується обіцянок, гарний офіс, стабільна ЗП, та нормований графік без овертаймів (так, овертаймів немає взагалі)
Мінуси: коли я влаштовувався то не знав жодної переваги. Мені просто не сказали. Потім я дізнався, що у мене повний соц пакет: страховка, лікарняні, відпустка з відпускними. Тобто по факту це величезні плюси про які навіть ніхто не знає.
P.S: також є реферальна програма, за якою можна отримати бонуси якщо приведеш в команду потрібну людину.
P.P.S: і ще є можливість потрапити на конференції (в тому числі іноземні) для прокачування скілів

2 комментария

ты не поверишь, но такие плюшки как ты описал присущие 80% айти компаний в Украине

Залежить від того, що ти вважаєш айтішною компанією. Якщо люксофт і циклум такими не вважати то ок