There are 999 reasons to become levi niner. Find yours at levi9.com/jobs
  • Работа
  • Календарь

Amadeus Product and Solution Centre, Ukraine

3 августа 2017 10:52

Anton Кучеревский, Solution Architect в DataNow

1/5

після того як ти готуєшся до співбесіди, не спиш ночами, влазиш в математику, алгоритміку і інші речі, паттерни, різніцю між новими технологіями і шо там було гарного в старих, принципи солід , кісс, драй та інші, шо маю, маю тест на 7 сторінок, з точечними питаннями, на більшість з яких я все таки відповів, деякі ми обсудили і прийшли до висновку що я знаю, з декількома я був неуважним і переплутав.
прийшов інтерв’ювер і шо? перевіряв відповіді з листочку, я такого ще не бачив.
на питання чи будемо ми спілкуватись предметно — людина сказала що ні, йому все зрозуміло, тобто складається враження що нікому не потрібні твої навички круто і класно проектувати, розробляти і оптимізувати, якшо інтерв’юверу не сподобалось як ти за 20 хвилин написав тест

на мою думку це дуже не професійно

категорично не раджу, на жаль, хоча проекти дуже круті і я мав великі сподівання на цю компанію. Шкода коли такі випадки виставляють компанію в такому негативному світлі

1 комментарий

Антон, доброго дня.
Дякую за зворотній зв’язок.
Нам справді дуже шкода, що склалась подібна ситуація, яка залишила у вас негативні враження.
Як я і обіцяла Вам раніше, ми проаналізуємо ситуацію та будемо надалі покращувати наші процеси проведення інтерв’ю, взаємодії з кандидатами, для того щоб такі ситуації більше не виникали.
Ще раз прийміть наші щирі вибачення.
З повагою,
Марина