AlvariumSoft

Харків

14 листопада 2022 19:29

Nidodaiev Andrii, Backend Developer

Я працював backend розробником у Alvariumsoft більш ніж півтора роки.
За цей час я отримав гарний досвід застосування та прокачки своїх навичок. Я завжди отримував детальний фітбек стосовно своєї роботи, міг звернутися з абсолютно будь-яким питанням. В Алваріумі дуже цінять людей та їх ставлення до праці. Прийшовши сюди звичайним розробником, мені дали змогу вести переговори від імені компанії, спілкуватися о проектах і нашому баченні з продукт овнерами та бізнес партнерами, працювати авторитарно, прилаштовуючи все це до свого стилю роботи та отримувати профіт для всіх. На відміну від минулих компаній, тут давали можливість розкривати свою ініціативу і проявити себе.
Кожен етап взаємодії очолує професійна людина, яка знає як і що робити.
Алваріум завжди допомогав досягати результату, піклуючись про свої кадри. Спочатку мені без зайвих питань допомогли з релокейтом, потім — з вивченням англійської, а після початку війни — зі сховищем. Ніхто не зупинився, ми всі будемо іти далі!
Окремо хочу відмітити дружній колектив, гарний і сучасний офіс в який, сподіваюсь всі повернуться після перемоги.
Був радий працювати з кожним в Alvariumsoft, для мене це один з ключових досвідів у кар’єрі.