Alteryx Ukraine

21...80 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Впервые захотелось оставить отзыв по компании, где проходил собеседование.
После общение с HR менеджером (Татьяной Р.) и ребятами из одного из проектов в Alteryx остались только положительные впечатление: открытое общение, своевременный фидбек на протяжении всех этапов собеседований, очень приятные и коммуникабельные ребята, профессионализм чувствуется сразу. Техническое собеседование проводилось сторонней организацией (теория + практика) — интересный опыт.

Сергей, мы искренне благодарны тебе за такой отзыв. У нас тоже остались только позитивные впечатления от общения с тобой.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.