AlterEGO

Чернівці

У компанії АльтерЕго дійсно присутнє альтер его(роздвоєння особистості). Їх обіцянки та дійсність у процессі найму повністю відрізняються.
Було необхідно відправити форму з інформацією про себе та досвід, а також тестове завдання(дуже об’ємне в порівнянні з іншими компаніями) до 05.03.2023(я відправив значно раніше). Кандидата мали обрати до 20.03.2023. Тобто на перевірку тестових та співбесіди виділено 15 днів, а повний процесс найму JUNIOR розробника тривав БІЛЬШЕ МІСЯЦЯ. Вони самі так роздували процесс і навіть так я отримав відповідь лише 05.04 з запізненням у 15 днів. І все що вони відповіли: «Ми вже знайшли кандидата». За такий час вони не змогли сформувати нормальній фідбек на тестове завдання, я впевнений, що навіть не дивилися. Я попросив надати розгорнутий фідбек і вони просто проігнорували моє повідомлення. Як це в’яжеться із заявами Julia Andrusiak нижче, а саме «Тестове завдання є важливим індикатором при перегляді кандидата, але ви також не повинні залишатись без зворотнього зв’язку» я зрозуміти не можу, окрім як наявністю альтер его у компанії.
І не треба писати «Прикро що ви не отримали фідбек», таке враження що ви не маєте до цього ніякого відношення. То ж виправте це, перевірте тестові та надайте фідбек людям.
Не витрачайте час на виконання тестового завдання тут НІКОЛИ.

Також хочу залишити відгук. Відгукнулась на вакансію і отримала форму та об’ємне тестове завдання (як зазначалось в повідомлення від Анастасії), дійсно витратила багато часу на реалізацію, вклалась в сроки, а потім видалений чат і ніякого зворотнього зв’язку. Навіть більше, профіль Anastasia Omelchenko більше неактивний на djinni.
Ось таке «АГЕНТСТВО БЕЗ ЗАЙВОГО ПАФОСУ ТА СЛОВА „НЕМОЖЛИВО“ В ЛЕКСИКОНІ»

Юлія, прикро що ви не отримали фідбек по виконанню тестового завдання. Чат видалено, так як аккаунт Анастасії вже не активний. На даний момент вакансія закрита, знайшли іншого кандидата. Вам бажаю успіху з пошуком роботи. Дякую за ваш відгук.

Ось і я залишу свій відгук про «чудовий» найм.
Все як у людей нижче. Відгукнувся на вакансію, перекинувся повідомленнями з рекрутером, скинули форму заповнити і в кінці опис тестового. Все зробив у визначений термін і тиша. Нуль контакту я отримав і саме цікаве це те, що РЕКРУТЕР ВИДАЛИВ НАШ ЧАТ... Мабуть, щоб я не зміг писати їй. Просто витрачений час... А потім вони дивуються, чому це ми не хочемо робити тестові завдання.
Не рекомендую компанію.

Підтримали: Arsen LulukianPelahiia Khalishkhova

Константин , дякую за відгук, ми обов’язково використаємо ваш фідбек для вдосконалення процесу найму. Тестове завдання є важливим індикатором при перегляді кандидата, але ви також не повинні залишатись без зворотнього зв’язку. На даний момент вакансія закрита, знайшли іншого кандидата. Анастасія дійсно не працює вже в компанії, за це відповідають інші члени нашої команди. Вам бажаю успіху з пошуком роботи.

Процес рекрутингу максимально сумний. Двічі спілкувався з рекрутеркою Анастасією і нуль разів отримав фідбек.

Вперше спілкувався в версені 2022 року: була запланована технічна співбесіда, на яку і Анастасія, і тех спеціаліст запізнились. Оке, буває. Сама співбесіда на мою думку, пройшла добре, але фідбека потім я не отримав.

Через кризу на ринку в лютому-березні 2023 мені знову довелось шукати роботу, і знову відгукнувся на вакансію Alter Ego. На цей раз Анастасія надіслала лінк на тестове завдання (див. відгук і скрін нижче від Alexander Logvinov). Виповнив тестове в визначенний термін, заповнив необхідну форму і надсілав. За 5 днів жодного фідбеку не було, я ще раз написав Анастасії щодо вакансії і тестового, вона прочитала — і жодної відповіді не послідувало.

Не рекомендую витрачати свій час.

Євген, дякую за відгук, ми обов’язково використаємо ваш фідбек для покращення процесу рекрутингу. Дуже прикро, що ви не отримали відповідь по виконанню тестового завдання. Вам бажаю успіху в пошуках роботи.

Доброго дня.

Подавався на відкриту вакансію в даній компанії.
Надіслали гугл форму де було тестове завдання, виконав його і відразу ж заповнив форму та відіслав її. Після того як дедлайн перевірки тестового завдання пройшов вирішив написати HR який напочатку зв’язалась зі мною, а саме Анастасія Омельченко. Мій запит був повністю проігнорованний з її боку, а на наступний день я взагалі опинився у чорному списку.

Нижче бачив коментар де описувалась приблизно така ж сама ситуація, на щчо Анастасія Омельченко відповіла цитую Хочу зазначити, що при відборі кандидатів ми не використовуємо тестові завдання. далі буде посилання на скріншот з нашої переписки де чорним по білому написано про тестове завдання prnt.sc/_QesgAv2Pyoc

Чи це була некомпетентність компанії, чи непрофесіоналізм Анастасії Омельченко не мені судити, але одне заню точно що якщо з 5 відгуків про компанію 4 з них негативні це 100% щось означає.

Сподіваюсь мій відгук підкаже іншим кандидатам не витрачати свій час на цю компанію.

Нажаль нічого хорошого не можу сказати. Обіцяли випробувальний термін 1 місяць, звільнили через 2 тижні. Ні звісно, вони мають право на це. Але!!!

— під час виконання задач не було критичних зауважень, після звільнення вони таки зʼявились
— 2 тижні — дуже мало щоб повністю ввійти в курс діла
— чомусь вони за 2 тижні вирішили що «не потягнеш». Звісно не потягну! Жоден працівник за 2 тижні не зможе ідеально виконувати свої обовʼязки в новій компанії!!!!
— я постійно просила фідбек, у відповідь чула «все добре». Тільки після звільнення почула аргументи.
— немає програми адаптації
— відсутність менеджменту
— не прописують чіткі KPI для нових працівників
— 2 керівника, але їхні очікування дуже відрізняються і ти не можеш зрозуміти що насправді від тебе хочуть.
— вони хочуть одразу ідеального маркетолога. але ж так не буває!!!

Шановні AlterEGO, не треба так! Якщо ви хочете бути кращими — поважайте людей, яких берете на ИС. І вчасно корегуйте, адже ефективність нової дюдини залежить від вас так само на 50% як і від неї. Ви ніколи не зможете знайти ідеального маркетолога, виховати — зможете. Так от налагодьте свій менеджмент! Це вкрай важливо для аутсорсингової компанії.

Доброго дня.
Близька мені людина подавалась на відкриту вакансію в даній компанії.
Надіслали тестове завдання, виконала його і відразу ж відіслала. Запитала про зворотній зв’язок декілька разів, HR — Анастасія Омельченко, яка до того контактувала, то наче крізь землю провалилась.
Моя думка, що компанії, які ігнорують елементарні речі в комунікаціях, а саме, зворотній зв’язок мають бути проігнорованими кандидатами при пошуку. Сподіваюсь мій коментар підкаже іншим кандидатам не витрачати свій час на компанії, які не мають розуміння про надання фідбеку. Раніше не розумів знайомих, які так негативно відгукувались про свій витрачений час на тестові завдання і коли тобі просто від слова взагалі не надають пояснень.
Час безцінний вам його не відшкодують, тому витрачайте свій час розумну.

Добрий день. Хочу зазначити, що при відборі кандидатів ми не використовуємо тестові завдання. Проте, просимо заповнити невелику табличку за допомогою якої отримуємо контакти для швидкого зв’язку з кандидатом, а також інформацію, щодо важливих аспектів досвіду. Це також допомагає нам формувати базу кандидатів на майбутнє.

Фідбек є можливість отримати після проходження співбесіди. Коли у компанії є можливість тісніше познайомитися з кандидатом, щоб сформувати певну думку. На жаль, після заповнення таблиці, неможливо у повному обсязі оцінити кандидата, щоб кожному давати розгорнутий фідбек.

Але, якщо після її заповнення з кандидатом не сконтактували, це означає, що досвід кандидата не відповідає умовам вакансії (не є релевантним) або досвід описаний у резюме менший ніж потребує відкрита позиція. Але, контактні дані у нас лишаються і ми маємо змогу повернутися до кандидата в майбутньому.

Работал в компании практически год, остались только хорошие впечатления. Менеджеры работают очень слаженно,начальство всегда поможет и пойдёт навстречу, в случае необходимости. Отличная работа, что бы осесть надолго, но для молодых и амбициозных вряд-ли подойдёт