AlterEGO

Чернівці

4 відгуки

Нажаль нічого хорошого не можу сказати. Обіцяли випробувальний термін 1 місяць, звільнили через 2 тижні. Ні звісно, вони мають право на це. Але!!!

— під час виконання задач не було критичних зауважень, після звільнення вони таки зʼявились
— 2 тижні — дуже мало щоб повністю ввійти в курс діла
— чомусь вони за 2 тижні вирішили що «не потягнеш». Звісно не потягну! Жоден працівник за 2 тижні не зможе ідеально виконувати свої обовʼязки в новій компанії!!!!
— я постійно просила фідбек, у відповідь чула «все добре». Тільки після звільнення почула аргументи.
— немає програми адаптації
— відсутність менеджменту
— не прописують чіткі KPI для нових працівників
— 2 керівника, але їхні очікування дуже відрізняються і ти не можеш зрозуміти що насправді від тебе хочуть.
— вони хочуть одразу ідеального маркетолога. але ж так не буває!!!

Шановні AlterEGO, не треба так! Якщо ви хочете бути кращими — поважайте людей, яких берете на ИС. І вчасно корегуйте, адже ефективність нової дюдини залежить від вас так само на 50% як і від неї. Ви ніколи не зможете знайти ідеального маркетолога, виховати — зможете. Так от налагодьте свій менеджмент! Це вкрай важливо для аутсорсингової компанії.

Доброго дня.
Близька мені людина подавалась на відкриту вакансію в даній компанії.
Надіслали тестове завдання, виконала його і відразу ж відіслала. Запитала про зворотній зв’язок декілька разів, HR — Анастасія Омельченко, яка до того контактувала, то наче крізь землю провалилась.
Моя думка, що компанії, які ігнорують елементарні речі в комунікаціях, а саме, зворотній зв’язок мають бути проігнорованими кандидатами при пошуку. Сподіваюсь мій коментар підкаже іншим кандидатам не витрачати свій час на компанії, які не мають розуміння про надання фідбеку. Раніше не розумів знайомих, які так негативно відгукувались про свій витрачений час на тестові завдання і коли тобі просто від слова взагалі не надають пояснень.
Час безцінний вам його не відшкодують, тому витрачайте свій час розумну.

Підтримали: Alina Turlevskaya

Работал в компании практически год, остались только хорошие впечатления. Менеджеры работают очень слаженно,начальство всегда поможет и пойдёт навстречу, в случае необходимости. Отличная работа, что бы осесть надолго, но для молодых и амбициозных вряд-ли подойдёт

Вакансії AlterEGO